Костіна стала гостею 95-ої церемонії вручення Оскара. Прямо з червоної доріжки премії вона звернулася до українських глядачів.

Не пропустіть Режисер "Будинку зі скалок" вийде на червону доріжку Оскар-2023 у смокінгу українського бренду

Костіна про підтримку України в Лос-Анджелесі

На Оскарі публічно не згадали про війну в Україні, однак кінопродюсерка поділилася, що за лаштунками постійно чує про те, що американці бажають перемоги українському документальному фільму "Будинок зі скалок", а також вірять у перемогу України.

За словами Костіної, у Лос-Анджелесі всюди висять українські прапори. А коли бачать тризуб на паспорті – усміхаються та бажають перемоги.

Сьогодні у Лос-Анджелесі вперше за три дні з'явилося сонце, тож настрій переможний. У місті також можна побачити українські прапори. Коли усі дізнаються, звідки ти – бажають перемоги. Навіть охорона, коли я проходила на хідник, побачила тризуб на паспорті та побажала нам перемоги. І хоча в організаційній комунікації ми не бачимо проявів, але світ з нами,
– сказала Олександра.

Нагадаємо, сьогодні за перемогу в номінації "Найкращий документальний фільм" боротиметься стрічка "Будинок зі скалок". Це вперше український фільм та фільм про Україну номінований на премію Американської кіноакадемії. Чи вдалося стрічці вибороти знамениту статуетку – дізнавайтеся за посиланням.