До того ж 22 грудня у Києві відбувся допрем’єрний преспоказ картини. У пресслужбі фільму повідомили, що ця історія зацікавила українців на стадії тизеру, який вийшов напередодні, адже це безпрецедентний випадок використання квадрокоптерів для порятунку цивільних з-під обстрілів ворога. Операцію провели військові 93-ї бригади "Холодний Яр" під Ізюмом у період запеклих боїв за місто.

Цікаво Варто переглянути: найкращі українські фільми, які вийшли у 2022 році

"Йди за мною" / FOLLOW ME – що відомо про документальний фільм

У фільмі використані реальні кадри, зняті дронами, а у головних ролях справжні учасники подій. Стрічка, крім культурної цінності, виступає доказом воєнних злочинів російської армії проти українського цивільного населення.

"З початку повномасштабного вторгнення є багато різних виняткових історій про роботу дронів, про які мені було б цікаво відзняти цілий серіал. Це те, що сьогодні може бути цікаво світовій аудиторії, тому що здебільшого кожний випадок унікальний і приголомшливий, такого ще ніхто не бачив. Ці історії є героїчними, вони демонструють високий рівень професіоналізму малої авіації в Україні. Це дуже класний формат, тому ми з радістю погодимося продовжити, якщо отримаємо зацікавленість того ж Netflix", – прокоментував фільм Любомир Левицький.

Фільм доступний до перегляду на ютуб українською та англійською мовами. Додаткова мета стрічки – підкреслити важливість наявності дронів у військових та закликати українців активно брати участь у зборах коштів на закупку квадрокоптерів для ЗСУ.

"Йди за мною" / FOLLOW ME: дивіться фільм онлайн

На допрем’єрному показі були присутні представники української кіноіндустрії, телебачення та шоубізнесу: Валентина Хамайко, Влад Нікітюк, Ольга Сумська, Володимир Рабчун, Валерій Созановський та інші.

Допрем’єрний показ стрічки "Йди за мною" / FOLLOW ME / Фото пресслужби