Євген запевнив, що скласти іспит з української мови було нескладно. Артист добре знає її, але прагне досягти такого рівня, аби розмовляти вільно.

Читайте також Це не показуха, – вірменин Арзуманян з "Скаженого весілля" назвав себе українським націоналістом

Євген Сморигін отримає паспорт громадянина України

Я хочу отримати українське громадянство, тому що тут моя родина, тут мої діти, тут моя дружина-українка. І тому я вважаю, що я повинен бути українцем,
– сказав Євген.

43-річний актор "Дизель шоу" та серіалу "Папаньки" розповів, як проходив іспит з української мови. "Ти приходиш до класу в університеті. Маленький клас, комп’ютер, камера перед тобою. Є завдання, які ти виконуєш. Дуже легко було для мене. Ну, наприклад, завдання: є фотографія, на ній родина на пікніку, і ти описуєш, що там відбувається. Все записує камера. Або ж ще таке завдання: є розповідь, у якій деяких слів не вистачає. І ти пишеш, підставляєш ті слова, які вважаєш за потрібне. Неважко було. На все про все є 1 година. І для рівня на отримання громадянства я склав".

Євген поділився, що дивиться фільми та серіали тільки українською мовою. Він вчить українську під час роботи й для неї: "Ще дуже гарна є у нас практика. Є серіал "На трьох". Він виходить на ICTV. Але канал замовив перекласти з російської всі 8 сезонів на українську. І тому я перекладаю онлайн, себе чую, як я говорю. І сидить працівник, який виправляє нас всіх. І це дуже гарна практика. Ти працюєш, і в цей час вчиш українську мову".

Хто такий Євген Сморигін

Український та білоруський актор, телеведучий, сценарист, продюсер та співак. Народився та вчився у Мінську. У 2005 році переїхав до Києва, де й живе та працює до сьогодні. Одружений з українкою Лідією та має трьох дітей. Батьки та старший брат Євгена живуть у Білорусі.