Ліна Гіді виконає головну роль поруч з Вуді Гаррельсоном ("Справжній детектив"), Джастіном Теру ("Малголленд Драйв") та Доналом Глісоном ("Гаррі Поттер та смертельні реліквії") у фільмі під назвою "Сантехніки Білого дому".

До теми Як працюють над створенням приквела "Гри престолів": НВО показав фото

Сюжет майбутнього фільму

На думку виконавчих продюсерів фільму, Алекса Грегорі та Пітера Гайка, "Сантехніки Білого дому" розкриють глядачам про життя Говарда Ганта та Гордона Лідді. Актори виконають ролі справжніх учасників Вотерґейтського скандалу, події, яка в американській історії зруйнувала президентство Річарда Ніксона. На основі загальнодоступних записів Гіді виконає ролі Дороті Гант, матері чотирьох дітей, яка активно працює в ЦРУ. Її персонаж спробує утримати сім’ю від негараздів, але натомість глибше заплутається в безладних змовах свого чоловіка Говарда.

Що відомо про учасників скандалу?

Гордон Лідді був засуджений за участь у скандалі, а саме за змову та крадіжку, а також незаконне прослуховування. Говард Гант, консультант Білого дому, суд визнав його «технічним» організатором самого прослуховування і засудив до двох з половиною років ув'язнення.