Зірка культового серіалу про шістьох нью-йоркських друзів Девід Швіммер висловив своє захоплення Президентом України – Володимиром Зеленським. Актор пише, що особливо його вразила відмова від евакуації під час російсько-української війни.

Не пропустіть Дженніфер Еністон, в якої 39,9 мільйона підписників, підтримала Україну і допомогла біженцям

Президенту України Володимиру Зеленському запопонували евакцюватись з Києва за розпорядженням уряду США, але він відхилив цю пропозицію. Зеленський сказав: "Бій тут; Мені потрібні боєприпаси, а не подорож".

Також артист запросив усіх підписників пожертвувати гроші для тих, хто постраждав від російської агресії в Україні, і поширив посилання на міжнародну благодійну організацію, яка працює в Україні з евакуації та медичної допомоги.

Допис актора супроводжувала картинка із зображенням самого Зеленського під час його інавгурації у 2019 році, а на фото був напис:

Це Володимир Зеленський. Президент України. Він єврей. Його дід воював проти нацистів у Другій світовій війні. Багато з його родичів загинули від Голокосту. Він постав проти диктатора. Тому що він сміливий. Тому що він знає, що буде, якщо цього не зробити.


Допис Девіда Швіммера / Скриншот з інстаграму актора