Коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення, Крістіна Річчі була стурбована тим, що весь акторський склад загине раптово. Того дня вона з колегами мали залишати Румунію.

Читайте також "Венздей" може мати 4 сезони: хто повернеться до ролей і яким буде сюжет гучного серіалу

Крістіна Річчі згадала, як її налякав початок війни в Україні

Після проб на роль вчительки у серіалі, Річчі прилетіла до Румунії, щоб брати участь у зйомках. Чудові ліси, середньовічні міста та своєрідна архітектура європейської країни стали ідеальним тлом для шоу. Однак Річчі зізналася, що нервувалася з приводу зйомок у Румунії після того, як розпочалася війна Росії проти України.

У розмові з Дженною Ортегою, яка зіграла головну роль, для журналу Interview зірка розповіла, що боялася, що весь акторський склад якимось чином помре перед від’їздом.

Я пам'ятаю той день, 4 година ранку, ми всі були у вітальні, мали залишати Румунію. Всі втомилися. Я була розгнівана. Була впевнена, що десь поряд підірвуть атомну електростанцію і ми всі загинемо. Я пам'ятаю те почуття, ніби ми тікали,
– сказала вона.

Відомо, що Дженна Ортега підтримала Річчі. І поділилася, що також переживала: "Все було закрито, ми нічого не могли зробити. Здається, ми щось пережили. Я не можу порівняти це ні з чим іншим".

Що відомо про Крістіну Річчі

Крістіна Річчі – американська акторка, має чудову та успішну кар’єру. У 1991 році вона зіграла Венздей в оригінальному фільмі про сімейку Аддамс. У 2022 році Річчі не повторила своєї ролі, але стала теж важливою персонажкою у шоу. Минулого року зірка зіграла у стрічці "Матриця: Воскресіння" Ґвін де Вер.

До теми Netflix запустив на ютубі нескінченну трансляцію танцю із серіалу "Венздей"

Чи буде другий сезон "Венздей"

Офіційної інформації щодо продовження ще не було, проте можемо здогадатися, що другий сезон варто чекати. Сценаристи натякнули, що хотіли б ще більше розкрити головну героїню Венздей – її емоційний внутрішній світ.

Тож, очікується, що у разі продовження, Дженна Ортега повторить свою роль Венздей разом з рештою членів сім'ї Аддамс, включаючи Кетрін Зету-Джонс в ролі Мортисії Аддамс та Луїса Гузмана, який зіграв Гомеса Аддамс відповідно. Попри трагічний кінець у першому сезоні, Гвендолін Крісті натякнула, що вона також може повернутися як директорка Вімс. "Ми ж не бачили, як її закопали в землю?", – сказала вона.

"Венздей" вийшов на Netflix 23 листопада й отримав чимало схвальних відгуків, як від критиків, так і від глядачів. Станом на сьогодні, 6 грудня, на Rotten Tomatoes шоу має 87 % рейтингу від шанувальників.

"Венздей" 1 сезон 2022: дивіться трейлер серіалу