Разом із Холландом головну роль у картині виконав Марк Волберг. Вони грають Нейтана Дрейка та Віктора Саллівана, які познайомилися завдяки спільній пристрасті до пошуку скарбів. Герої спробують розгадати одну з найзагадковіших історій та дізнатися про обставини зникнення брата Нейтана.

Цікаво Руйнуємо міфи в кіно: 5 популярних стереотипів про казино, які нам нав’язує Голлівуд

Сцена з фільму "Uncharted: Незвідане": дивіться відео онлайн

Це сцена в літаку, що раніше з'являлася в трейлері: Нейтан Дрейк та Саллі намагаються покинути його, мабуть, прихопивши з собою частину вантажу.

Завдання виявляється складнішим, ніж здається. Принагідно з'ясовується, що Нейтан Дрейк дуже міцний: він без особливих проблем переживає зіткнення з раритетним спорткаром та пакунками з вантажем.

Що відомо про фільм "Uncharted: Незвідане"

У фільмі також знялися:

  • Антоніо Бандерас;
  • Таті Габріель;
  • Софія Алі;
  • та Патріція Меден.

Режисером картини виступив Рубен Флейшер, який зняв "Веном" та "Ласкаво просимо до Зомбіленду". У прокаті фільм з’явиться 11 лютого.

Не пропустіть Довгоочікуваний фільм Marvel у прокаті: цікаві факти про "Людину павука: Додому шляху нема"

Стрічка заснована на популярній серії пригодницьких відеоігор Uncharted, що дебютувала у 2007 році. До грудня 2017 року, після виходу останньої на даний момент частини, сукупний продаж ігор перевищив 41 мільйон копій. До речі, сцена у відео вище саме копіює аналогічний випадок з комп'ютерної гри.

Український трейлер "Uncharted: Незвідане": дивіться відео онлайн