Джерело: Daily Mail

Нині в Австралії проходять зйомки нової частини про Тора під назвою "Тор. Любов і грім". На знімальному майданчику журналісти впіймали не лише головну зірку стрічки Кріса Гемсворта, а й не менш відомих його напарників, зокрема Кріса Пратта (Зоряного Лицаря) та Карен Гіллан (Небулу).

До теми Зйомки фільму "Тор 4" розпочались: перші фото з Тайкою Вайтіті і Крісом Гемсвортом

Окрім цього, журналістам одним кадром вдалося спіймати Гемсворта разом з дублером.

Перші фото зі зйомок "Тор. Любов і грім": фото Daily Mail

Зазначається, що до Сіднея заради зйомок приїхали й інші зірки, зокрема Наталі Портман, Тесса Томпсон та Метт Деймон.

Нагадаємо, що у фільмі "Месники: Завершення" Тор помітно погладшав. Згідно з сюжетом, герой страждав від депресії, яка виникла внаслідок поразки Таносу.

Перед зйомками нової частини про супергероя, режисер фільму Тайка Вайтіті не відповідав на запитання, чи повернеться до Тора "бойовий дух". Він лише зауважив, що хоче "продовжувати змінювати ситуацію з Тором. Він такий цікавий, коли постійно змінюється".

Відтак, таємниця розкрита. На фото зі знімального майданчика ми бачимо Тора, який повернувся у свою попередню форму.

"Тор: Кохання і грім": сюжет фільму

  • Поки що офіційні подробиці сюжету тримають у секреті. Але відомо, що одну з головних ролей зіграє Кріс Пратт, який знову повстане перед фанатами кіновсесвіту Marvel в ролі Пітера Квілла.
  • Валькірія очолить Асгард та замінить Тора на троні.
  • Натомість кохана Тора Джейн Фостер, цілком ймовірно, буде боротись з раком молочної залози. Але це станеться лише у тому випадку, якщо сценаристи вирішать сильно не відхилятися від коміксів. Хоч ця частина в історії Тора вважається дуже сильною, автори сценарію до останнього тримають відповідь на це питання у секреті.
  • Антагоніста у стрічці зіграє Крістіан Бейл. Це рішення було досить несподіваним, адже актор добре відомий публіці завдяки образу Бетмена. Також у стрічці можна буде побачити Метта Деймона, але поки що невідомо, яку роль він отримав у проєкті.