Нещодавно Керрі Фукунага відвідав Харків, де врятував собаку з-під завалів. Згодом він побував у Дніпрі, де вчора росіяни поцілили ракетою в залізничну інфраструктуру.

До слова "Хвороба пропаганди": Керрі Фукунага поділився тим, від чого в нього "вибухає мозок"

Проте Фукунага не втрачає оптимізму, та вже поділився в інстаграм-сторіс дописом волонтерки Анастасії Логутенко. На знімках можна побачити велику команду волонтерів та працівників ресторану, в якому приймали гостей.

"Прекрасно провів вечір і повечеряв із нашою командою у Дніпрі. Дуже дякую Анастасії за 3 години без війни", – написав Фукунага.

Сама ж волонтерка написала, що минулого тижня вони організували спеціальну українську вечерю для їхніх друзів, команди та в першу чергу для них самих.

Для перегляду усіх фото гортайте направо:

Режисер "Бонда" в Україні

  • Зазначимо, що режисер приїхав в Україну майже одразу після початку повномасштабного вторгнення Росії. Сталось це другий тиждень березня.
  • Чоловік перебуває в Україні з проєктом World Central Kitchen, заснованої у 2010 році знаменитим шеф-кухарем Хосе Андресом. Організація займається забезпеченням харчування після стихійних катастроф. Відтак, команда розвозить гуманітарну допомогу по всій Україні.