Якщо ви не уявляєте свого літа без шпигунських фільмів, то ця добірка блокбастерів для вас!

Читайте також "Чорна вдова": 9 фактів, які необхідно знати перед прем'єрою

5 літніх блокбастерів для всієї сім’ї

  1. "Чорна вдова"

Наташа Романова змушена буде пригадати своє минуле та вирушити до місця своїх тренувань – "Червоної кімнати". Виявиться, що її близькі були втягнуті до небезпечної змови. Зокрема, мова йде про сестру Елену, Олексія, відомого як Червоний вартовий, і Меліну. Всім загрожує небезпека, тому Чорна вдова допоможе їм та спробує знищити табір підготовки таких же безжальних вбивць, як вона.

"Чорна вдова" 2021: дивіться трейлер

  1. "Круїз по джунглях"

Дії фільму розгортаються на початку ХХ століття. В у пригодницькому фільмі на вас чекає Двейн "Скеля" Джонсон у ролі капітана пароплава. Він намагається знайти лікувальне дерево Амазонки разом із британською мандрівницею-дослідницею, яку грає Емілі Блант. На них чекає небезпечна подорож по джунглях Амазонки. Вони планують знайти загадкове дерево, яке, згідно з легендами, володіє цілющими властивостями.

"Круїз по джунглях" 2021: дивіться трейлер

  1. "Космічний джем: Нове покоління"

Стрічка "Космічний джем: Нові легенди" розкаже історію про те, як чемпіон NBA і кумир мільйонів Леброн Джеймс та улюблений герой багатьох поколінь Баґз Банні поринуть в епічну пригоду. Через витівки штучного інтелекту Леброн і його маленький син Дом потрапляють у пастку цифрового простору. Тепер Леброн Джеймс мусить зробити все, щоб повернутися додому.

"Космічний джем: Нове покоління" 2021: дивіться трейлер

До теми Оля Цибульська замість Зендеї: чиїми голосами заговорять у "Космічному джемі: Нові легенди"

  1. "Пороховий коктейль"

Екшн-комедія з Карен Гіллан та Ліною Гіді у вибуховому поєднанні сюжету: Єва і Скарлет – донька та мати – обидві працюють найманими вбивцями. Їхні стосунки були непростими. Але тепер, маючи спільну мету, жінки повинні об'єднатися, щоб знищити кримінальний синдикат – Фірму, на який вони раніше працювали.

"Пороховий коктейль" 2021: дивіться трейлер

  1. "Тілоохоронець дружини кілера"

Кілеру міжнародного рівня (Семюел Л. Джексон) і його професійному тілоохоронцю (Раян Рейнольдс) таки вдалось потоваришувати. Тепер вони об’єднуються, щоб захистити дружину найманого вбивці (Сальма Гаєк). Приготуйся зустріти Антоніо Бандераса і Морґана Фрімена, які приєдналися до одного з найгучніших кінохітів цього літа!

"Тілоохоронець дружини кілера" 2021: дивіться трейлер