Netflix оновив списки найрейтинговіших фільмів та серіалів. Отож, якщо не знаєте, який фільм обрати на вечір – пропонуємо щось із цієї добірки.

До слова Найпопулярніші фільми 2022 року, про які говорив увесь світ

Найпопулярніші фільми Netflix для вечора

Найбільшою популярністю за період з 5 по 11 грудня користувався романтичний фільм за мотивами однойменного роману Девіда Герберта Лоуренса "Коханець леді Чаттерлей". У синопсисі йдеться про те, як нещаслива у шлюбі леді Чаттерлей зав’язує бурхливий роман і закохується до безтями в лісничого заміського маєтку її чоловіка.

"Коханець леді Чаттерлей": дивіться трейлер онлайн

Інші популярні фільми Netflix, які варто переглянути

  • "Піноккіо Ґільєрмо дель Торо" – у цьому приголомшливому музичному мультфільмі оскароносний кінорежисер Ґільєрмо дель Торо представляє нову версію класичної історії дерев’яної ляльки, яка оживає.
  • "Швидкісний поїзд" – ефектний екшн за сюжетом якого група найманих вбивць опиняються в одному поїзді з однією і тією ж самою місією. Тож щоб досягти успіху, їм доведеться зупинити один одного. Головні ролі зіграли Бред Пітт, Сандра Буллок та Аарон Тейлор-Джонсон.
  • "Плавчині" – драма, у якій дві молоді сестри вирушають у ризиковану подорож, героїчно використовуючи своє серце і свої навички плавання.
  • "Щоденник Ноель" – душевна мелодрама, у якій між Джастіном Гартлі та Барретт Досс спалахує іскра. На основі бестселера Річарда Пола Еванса.

"Щоденник Ноель": дивіться трейлер

Цікаво 11 крутих фільмів та серіалів на вечір, коли є світло

  • "Маревокрай" – епічне пригодницьке фентезі від режисера фільму "Голодні ігри: У вогні". У ролях: Джейсон Момоа та Марлоу Барклі.
  • "Різдвяне диво для Дейзі" – за сюжетом, дизайнер інтер'єрів Вітні отримує святковий сюрприз, коли її новий клієнт виявляється її колишнім, чия дочка мріє про матір на це Різдво.
  • "Троль" – фантастичний бойовик від Роара Утгауґа ("Розкрадачка гробниць: Лара Крофт"), у якому зіграла Іне Марі Вільман.Вибух у норвезьких горах пробуджує стародавнього троля. Безстрашна палеонтологиня за дорученням уряду має зупинити його, доки він не спричинив смертоносний хаос.

"Троль": дивіться трейлер фільму