64-річний росіянин здобув шалену популярність через головну роль в українському фільмі "Бережіть жінок". Спочатку він нібито заявив російським медіа, що здійснюватиме геноцид українців, але через день розповів, що не збирається відправлятися до армії.

Читайте також Серіали жовтня 2022, які не захочеться поставити на паузу

Ігор Скляр воюватиме проти України – це фейк

29 вересня путініст начебто заявив російським пропагандистам: "У нас завантаження через три дні. Ешелони в Ростов, екіпірування, потім місяць навчання і вперед на барикади", – сказав він.

До того ж у 2015 роках він підтримав окупацію українських Донецької та Луганської областей, куди неодноразово приїжджав до окупантів. зазначимо, що путініст ніколи не вважав Україну незалежною державою, а називав Новоросією.

Оновлення: ще ввечері 29 вересня актор спростував інформацію, що іже на фронт. Він розповів, що отримав "якесь заслання, де 50 людей різних артистів від Шури до Машкова", які збираються воювати.

Мені 64, я навряд чи підпадаю, у мене військово-облікова спеціальність — "пересічний-кавалерист", а кавалерії як роду військ зараз уже немає,
– заявив він.

За словами артиста, підхопили його жарт: "Телефонували разів 30, ніякі нерви вже не витримують, я віджартовувався, мовляв, відправляють через три дні, а далі цю дурницю підхопили. Дзвінки продовжуються, але я не збираюся коментувати те, що написано на паркані. У мене є справи й важливіші", – поділився він.

Окрім "Бережіть жінок", актор знявся у таких радянських фільмах, що фільмувалися в Україні:

  • "Тільки в мюзик-холі";
  • "Подвиг Одеси";
  • "В'язень замку Іф";
  • "Імператор".


Кадр зі стрічки "Бережіть жінок" / Фото Кіноріум

Нещодавно, 27 вересня, про бажання воювати проти нескореного українського народу заявив рідний брат російського актора Антона Шагіна та каскадер Стас Румянцев. Антон добровільно пішов до війська, а Стас з’явився з повісткою у військкоматі, аби поповнити "другу армію світу".

Що відомо про мобілізацію в Росії

Вранці 21 вересня владімір путін оголосив про часткову мобілізацію в Росії, у межах якої призвуть 300 тисяч осіб. Диктатор аргументував цей крок "захистом" тимчасово окупованих територій в Україні. Відомо, що перші мобілізовані вже потрапили на фронт війни в Україні. До речі, без жодної підготовки.

Росіяни негативно відреагували на оголошення часткової мобілізації. Вони дуже активно почали шукати способи відстрочки від армії або можливість виїхати з країни – ухилянти намагаються втекти зі швидкістю світла.

Дивіться також – скільки вже є "новомобілізованих" в Росії: відео