За три дні до війни, коли актор дізнався, що вдруге стане батьком, вивіз свою сім’ю у безпечне місце. Тож друга дитина з’явилася на світ у Польщі. У Стороженка є ще син, якому три рочки.

Читайте також Про українізацію, Собчак та стосунки з дружиною: відверте інтерв’ю з Тарасом Цимбалюком

Віктор Стороженко став батьком вдруге

Щасливе подружжя назвало дівчинку Кірою. Вона народилася 14 жовтня о 1 годині ночі вагою 3 кілограми 675 грамів. За словами дружини, перейми тривали 29 годин.

Тепер я зрозуміла, чому перейми тривали 29 годин, щоб твоя донька народилася на День захисника України,
– написала дружина в інстаграмі.


У Віктора Стороженка народилася донечка / Скриншот зі сторіс актора

Як актор зустрів війну

Спочатку війни Віктор відчував лють. "Спочатку вивіз сім'ю з країни. Потім ще десь тиждень побув у друзів, у підвалі. Думав весь цей час. Зателефонував у військкомат, а вони кажуть: "Ні, з "білим квитком" не беремо". Побачив, що знайомі актори, з якими перетинався в антрепризах, пішли в добровольчий батальйон "Свобода". Написав, приїхав, мене взяли. Почав тренуватися", – згадав Віктор, який уже через тиждень навчань потрапив у свій перший стрілецький бій.


Віктор Стороженко з дружиною / Фото з інстаграму актора

Режисерський дебют

Відомо також, що перед війною Віктор планував випустити у світ свій режисерський дебют виставу "Косметика ворога" за книгою Амелі Нотомб. Проте війна змінила плани. А одразу після прем’єри, мав піти працювати в IT.

На 25 лютого у мене був запланований дебют як режисера. Мав випустити прем'єру вистави "Косметика ворога" за книгою Амелі Нотомб. Декорації шикарні були, ми все класно зробили. Історія така, що на той час я хотів йти з професії. Одразу після прем'єри мав нести документи у Fozzy Group та працювати в IT,
– згадав він.

"Я непогано програмую, а там були великі гроші, шикарні умови. І ось 24 лютого я прокидаюся у себе на Нивках від вибухів", – доповнив актор.

Нагадаємо, український актор Віктор Стороженко, батько якого африканець, опинився на війні 24 лютого, абсолютно без військового досвіду, пішов добровольцем в "Легіон Свободи". Там Віктор здобув досвід вуличних боїв у Сєвєродонецьку та 10 серпня був поранений під час надважкої артилерійської битви в Зайцевому. Нещодавно показав фото, як виглядає після операції.