Цим актор поділився у великому, ексклюзивному інтерв'ю. Про те, хто телефонував Андрію з Росії та яку роль пропонували зіграти, – далі.

Дивіться також 5 іспанських серіалів на Netflix, від яких не можна відірватися

Хто телефонував Андрію Ісаєнку з Росії

За словами Андрія Ісаєнка, йому зателефонував російський режисер Андрій Смірнов і стверджував, що фільм, який вони пропонують має абсолютно нейтральну тематику.

Ви розумієте, що я не можу. Навіть якби я хотів на все забити та спробувати все-таки вступити в ту лужу, як я зараз розумію, але я не можу зрадити свого глядача,
– сказав на це Андрій Ісаєнко.

Утім, навіть попри відмову Андрія, режисери все одно відправили йому сценарій. Однак після ознайомлення з ним, Ісаєнко лише підтвердив свою позицію не зніматись у російських фільмах та не брати участь у подібних проєктах.

Щобільше, Андрій Ісаєнко зателефонував знову Андрію Смірнову, аби запитати, про яку нейтральність фільму він говорив. Адже після того, як актор знімався у "Кіборгах", російський режисер пропонував йому наступне.

"Зі всіх ролей мені пропонували зіграти єдиного зрадника у фільмі – хохла Колю", – поділився Ісаєнко.

Що відомо про Андрія Ісаєнка

Андрій Ісаєнко – актор театру та кіно з України, який отримав звання Заслуженого артиста України у 2021 році. Він також є лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка за 2022 рік. Чоловік Олесі Моргунець-Ісаєнко. У подружжя є донька.

Андрій Ісаєнко з сім'єю
Андрій Ісаєнко з сім'єю / Фото з фейсбуку актора

Актор зіграв чимало ролей як у театрі, так у кіно. Серед найвідоміших кінокартин з його участю: "Щедрик", "Кіборги. Герої не вмирають", "Козаки. Абсолютно брехлива історія", а віднедавна він ще і головний актор серіалу "Жіночий лікар. Нове життя".

Андрій поділився, що переломним моментом у своїй кар'єрі вважає саме український культовий фільм "Кіборги", що розповідає про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі.

"Кіборги. Герої не вмирають": дивіться онлайн трейлер фільму