"Бріджертони" 2 сезон: анонс від Netflix

Леді Віслдоун із серіалу "Бріджертони" розкрила ще не всі таємниці головних героїв, а тому проєкт продовжили на 2 сезон. В інстаграмі Netflix з'явилось оголошення у стилі пліткарки, що викликало захват у прихильників стрічки.

Більше про серіал Еротичні сцени та історія у стилі "Пліткарки": чому серіал "Бріджертони" підкорив весь світ

Всі гудуть від останніх чуток, і тому для мене велика честь повідомити вам: "Бріджертони" офіційно продовжено на 2 сезон. Сподіваюся, ви зберегли пляшку ратафії з цієї чудової нагоди,
– йшлось у стилізованому анонсі.


"Бріджертони" продовжили на 2 сезон / Фото Instagram / @netflix

Відомо, що зйомки розпочнуться навесні 2021 року, відтак прем'єру нових серій варто очікувати наприкінці року. А поки актори "Бріджертонів" не повернулись до своїх ролей, автори проєкту презентували тизер 2 сезону, який створили з ефектних фрагментів стрічки.

Дивіться тизер 2 сезону "Бріджертони": відео

Цікаво Актор серіалу "Бріджертони" зізнався, які сцени були для нього найважчими

"Бріджертони": коротко про серіал

Новинка Netflix з'явилась на стрімінговій платформі 25 грудня 2020 року та одразу ж наробила галасу серед кіноманів. Все тому, що серіал "Бріджертони" поєднав класичні історії Джейн Остін з популярною "Пліткаркою". Окрім цього, канонічні правила показали крізь призму життя людей на початку ХІХ століття, які не відмовлялись від інтиму.

У 2 сезоні можна буде побачити вже знайомих акторів серіалу "Бріджертони". Зокрема, до зйомок повернуться:

  • Реге Пейдж – герцог Гастінгс
  • Фібі Дайневор – Дафна Бріджертон
  • Нікола Кохлен – Пенелопа Фетерінгтон
  • Джонатан Бейлі – віконт Ентоні Бріджертон
  • Клаудія Джессі – Елоїза Бріджертон
  • Люк Ньютон – Колін Бріджертон
  • Рубі Баркер – Марина Томпсон
  • Анджо Андох – леді Данбері

Акцент автори проєкту вирішили зробити не на герцогах, а на віконті Ентоні Бріджертоні. У 1 сезоні він переживав розрив стосунків з оперною співачкою та заявив, що не хоче створювати сім'ю. Ймовірно, у нових серіях "Бріджертонів" він змінить свою думку.