Євген Капорін родом з Сум. В інтерв'ю 24 каналу він відверто розповів, що продовжує говорити російською, адже це його рідна мова. Саме цією мовою він у дитинстві почав говорити з мамою.

Читайте також Росіяни кликали українську акторку Ганну Сагайдачну у свої проєкти: як відреагувала зірка

російська мова – це не мова путіна

Капорін зізнався, що для нього немає питання, чи є в Україні місце російській мові. Актор розмовляє та веде соцмережі російською, для нього це не проблема: "Ми живемо в ілюзії чи реальності? Для мене реальність така: є багато людей, які розмовляють російською. Коли я спілкувався з підписниками у прямих ефірах, вони казали, що зараз, живучи в прихистках для переселенців, говорять українською, але, коли повернуться додому, все одно розмовлятимуть російською".

російська мова – це не мова путіна. Це мова людини, яка народилася і з дитинства говорить цією мовою. Є ще суржик. Я не вважаю, що російська армія прийшла, бо тут говорять російською. Це вони так кажуть, але питання в тому, чи думаємо ми так? Якщо казатимемо, що війна почалася, бо в Україні є російська мова, то буде біда,
– підкреслив Євген.

Також Євген додав, що російську мову не можна називати мовою окупанта, бо люди, які з дитинства говорять російською, роблять це не тому, що це мова окупанта. Вони спілкуються мовою, якою почали говорити з мамою. На думку Капоріна, для військових, які зараз на передовій, не надто важливе мовне питання.

"Мова – це класна тема для хайпу. Ті, хто зараз постійно говорить про неї, більше хайпують", – підсумував актор.


Актор Євген Капорін / Фото 24 каналу

Відомі люди та мовне питання: останні новини

  • На початку липня на ютуб-каналі Маші Єфросиніної вийшов випуск "Взрослых девочек", в якому вони з Поляковою пояснюють, чому не можуть знімати шоу українською. Маша Єфросиніна переконана, що мовний скандал довкола неї розкрутили, аби розколоти країну.
  • Олександр Положинський, колишній лідер гурту "Тартак" розповів, що одного разу трапилась ситуація, яка ледь не коштувала життя людині. Він поділився непересічною історією з фронту, де людина почала говорити до них російською у повній темряві, а вони не сподівались, що хтось посеред ночі до них може прийти. Історію, де вирішальну роль зіграла мова, читайте за посиланням.
  • Співачка Надя Дорофєєва поділилась лайфхаком у вивченні та практикуванні мови. Виконавиця розповіла, що почала прокачувати українську мову ще напередодні "Голос. Діти". Тоді викладачка порадила їй читати книжки українською вголос.

Зверніть увагу Українська – крута: Дурнєв, Бєдняков, Трінчер, Дантес та інші переходять на державну мову