Невідомі обстріляли автівку Деніз Річардс та Аарона Файперса, коли вони добиралися до телестудії у Лос-Анджелесі. Це трапилося 15 листопада, у вівторок.

Дізнавайтесь більше 15 культових образів принцеси Діани, які ідеально відтворили у 5 сезоні "Корони"

Деніз Річардс з чоловіком Аароном Файперсом потрапили під обстріл у Лос-Анджелесі

За інформацією TMZ, зірка "Друзів" та фільмів "Зоряний десант", "Дикі штучки", "Вбивча краса", "І цілого світу замало" Деніз Річардс сиділа біля чоловіка, який був за кермом. Під час добирання на роботу, за ними їхала автівка з агресивним водієм, який згодом вистрілив у подружжя. Куля пробила задню частину машини Ford Shelby F-150 зі сторони водія, але ні Деніз Річардс, ні Аарон Файперс не постраждали.

Деніз сильно налякалася і постійно плакала після інциденту. Згодом вона справилася з емоціями й продовжила працювати на студії. Додому зіркове подружжя супроводжував полісмен.

Що відомо Деніз Річардс

Деніз Річардс — американська акторка і модель. Зіграла у фільмах "Зоряний десант", "Дикі штучки", "Вбивча краса", "І цілого світу замало", "День Святого Валентина". Грала кузину Моніки та Росса Геллерів у ситкомі "Друзі". З 2008 по 2009 рік знімалася в реаліті-шоу "Деніз Річардс: Все складно". У 2010 — 2011 роки грала роль у комедійному серіалі "Штат Блакитна Гора".