Як зізнався Девід Швіммер, робота над створенням спецвипуску перебуває в розпалі. Всі зірки серіалу "Друзі" візьмуть участь у зйомках. Актори не будуть перевтілюватись у своїх персонажів, а розкажуть глядачам про залаштункові деталі шоу, поділяться спогадами та архівними кадрами тих часів.

Дивіться також У "Друзях" знайшли кумедну звичку Рейчел, яку ви могли не помічати: відео

Також Девід Швіммер анонсував, що у цьому випуску кінозірки зачитають щось разом. Але що це буде за текст, актор "Друзів" вирішив залишити у секреті.

Я буду собою, Девідом. У нас нема ніякого сценарію, і ми не будемо грати своїх персонажів. Просто зустрінемось, як реальні люди. Хоча… Взагалі буде один сегмент, де ми всі дещо зачитаємо, але я не можу розказати вам більше,
– заінтригував Девід Швіммер.

Що відомо про спецвипуск "Друзів"

  • Про продовження серіалу "Друзів" оголосили у лютому 2020 року. Ще тоді автори поквапились пояснити, що це не буде повноцінне продовження ситкому, як це було у "Беверлі-Гіллз 90210". Спецвипуск – це фактично спогади акторів про зйомки і розкриття цікавих фактів про сюжет.
  • Зйомки спецвипуску розпочались 5 квітня. Очікується, що прем'єра відбудеться до кінця 2021 року.
  • У спецвипуску зніматимуться всі головні актори "Друзів". Зокрема, Дженніер Еністон, Ліза Кудроу, Кортні Кокс, Метт Леблан, Меттью Перрі та Девід Швіммер.
  • Спецвипуск дасть відповідь глядачам на найпопулярніші питання. Девід Швіммер вже анонсував, що нарешті він з Дженніфер Еністон розкажуть, чи була пауза у стосунках їхніх героїв.
  • За словами Лізи Кудроу, частину відео актори зніматимуть окремо. Інші кадри відзнімуть на студії Warner Bros., де відбувались зйомки серій "Друзів".