Біллі Айліш змусила весь світ говорити про себе, подарувавши меломанам чуттєві та особливі треки. А от особисте життя співачка ретельно приховує, тому тисячі її прихильників мріяли побачити, як вона пише пісні, проводить вільний час та спілкується з батьками. І тепер у всіх є така можливість, адже Біллі Айліш впустила знімальну групу у свої будні та без прикрас показала, як проводить дозвілля.

Цікаво Як живе Біллі Айліш: у трейлері показали ексклюзивні кадри з артисткою

Документальний фільм "Біллі Айліш: Світ трохи розмитий" презентували на стрімінговій платформі Apple+ 26 лютого. Які таємниці розкрила юна артистка – дізнавайтесь у матеріалі.

Стосунки Біллі Айліш

Вперше Біллі Айліш розповіла про стосунки, які були в 2019 році. Тоді співачка зустрічалась з Брендоном Адамсом, який виступає під іменем Q. У стрічці глядачі зможуть побачити як пара тримається за руки, а їхнє спілкування телефоном завершується зізнаннями в коханні.

Ідилія тривала не довго. Біллі Айліш зізналась, що стосунки завершились, адже обидвоє хотіли різних речей. Попри це артистка досі кохає колишнього обранця.

"Я не хотіла того, чого хотів він, і не думаю, що це справедливо. Я не думаю, що в стосунках ви повинні бути занадто схвильовані тим, що іншій людині наплювати. Давався взнаки брак зусиль. Типу, хлопче, у тебе недостатньо любові до самого себе, тому ти не можеш любити мене і не любиш… Я не можу впоратися з цим", – розповіла Біллі Айліш.

"Біллі Айліш: Світ трохи розмитий": дивіться трейлер

Цікаві факти про Біллі Айліш, які покажуть у фільмі

  • Біллі Айліш зіткнулась з багатьма психологічними травмами на початку своєї кар'єри та долала генетичну хворобу – синдром Туретта, який ще називають вокальними тиками.
  • Щоб зрозуміти свій психологічний стан артистка веде щоденник та перечитує його.
  • Біллі Айліш отримала водійські права після того, як їй передали в подарунок Dodge Challenger.
  • Перед дебютним виступом на Coachella в 2019 році Біллі Айліш снилось, що цей фестиваль зруйнував її кар'єру. Тому на сцену вона виходила з боязню, що її пісні нікому не сподобаються. Однак сталось все з точністю до навпаки: публіка була в захваті від її виступу.
  • За яких обставин співачка познайомилась з Кеті Перрі та Орландо Блумом, а які повідомлення їй надсилав Джастін Бібер – про це та багато іншого глядачі дізнаються у документальному фільмі про Біллі Айліш.