Відомо, що Національна рада SAG влаштувала зібрання у суботу, 6 лютого. Представники Гільдії не порушували правил карантину та провели нараду дистанційно. Після обговорень експерти ухвалили рішення про скасування членства Дональда Трампа у Гільдії кіноакторів та зробили все, аби не було навіть спроб відновити співпрацю з ним.

Цікаво Маколей Калкін підтримав петицію, щоб видалити Трампа з "Сам удома 2"

Окрім цього, у SAG заявили, що знаменитий американець неодноразово порушував цінності, закладені в роботі їхньої організації. Зокрема, Дональд Трамп проявляв антагонізм у спілкуванні з журналістами Гільдії та відверто зневажав всі правила.

"Запобігання нового приєднання Дональда Трампа до SAG-AFTRA – це більше, ніж символічний крок. Це гучна заява про те, що загрози або підбурювання до заподіяння шкоди стосовно інших учасників неприпустимі. Напад на одного – це напад на всіх", – прокоментувала очільниця Гільдії кіноакторів США Габріель Картеріс.

Що відомо про скандал з Дональдом Трампом

Всього за 2 місяці 2021 року Дональд Трамп зумів потрапити не в один гучний скандал. Зокрема, бізнесмен та політик надіслав заяву, в якій зазначив, що покидає Гільдію кіноакторів. Сталось це одразу після того, як поширились чутки про те, що американця можуть виключити з кіноакторської профспілки

У листі Дональд Трамп розкритикував організацію за бездіяльність та заявив, що SAG впроваджує "антиамериканську політику та ідеї".

Ваша організація мало зробила для своїх членів і нічого для мене, крім збору внесків і просування небезпечної антиамериканської політики та ідей… Я більше не хочу бути пов'язаним з вашим союзом. Цей лист інформує вас про мій негайний вихід з SAG-AFTRA. Ви нічого не зробили для мене,
– написав Дональд Трамп.

Водночас він використав нагоду похизуватись своїми досягненнями. На думку Дональда Трампа, саме за часів його президентства "допомогли бізнесу кабельного телебачення", яке до цього часу було зігнилим.

Більше про скандал Трамп вийшов з Гільдії кіноакторів США