Маколей Калкін підтримав петицію проти Трампа

Виконавець головної ролі у фільмі "Сам удома 2" вирішив не коментувати штурм Капітолію прибічниками Дональда Трампа. Однак свою позицію Маколей Калкін продемонстрував, коли підтримав петицію користувачів мережі, згідно з якою люди вимагають видалити камео президента з культової комедії.

Дивіться також Чака Норріса звинуватили в участі в заворушеннях у Вашингтоні: актор це заперечив

У твіттері розгорілась ціла дискусія щодо цього питання. Тисячі людей поширили ідею щодо правок у "Сам удома 2", а під одним з таких дописів можна побачити коментар Маколея Калкіна зі словом "продано". Поки ж автори проєкту не поспішають виконувати вимогу обурених американців.

Редагування "Сам удома 2": чому з'явилась петиція

Дональд Трамп не раз викликав обурення в американців, коли очолював Білий дім. Однак у січні 2021 року він зумів потрапити у найрезонансніші новини світу через вторгнення його прибічників до Капітолія.

Коротко про штурм Капітолію:

  • Конгрес США зібрався 6 січня, щоб оголосити результати президентських виборів. За підрахунками голосів, перемогу здобув Джо Байден.
  • Засідання перервав штурм Капітолію. Після заяви Дональда Трампа про неправдивість результатів та заклики боротись люди вирішили вдертись до урядової будівлі, щоб зустрітись з конгресменами.
  • Політиків евакуювали, а внаслідок заворушень з правоохоронцями загинуло 5 людей. Дії мітингувальників назвали неприйнятними, а головних учасників штурму затримали.
  • Дональда Трампа заблокували у всіх соцмережах. Не підтримали дії президента ані його соратники, ані опозиція. 11 січня Палата представників США оприлюднила резолюцію про його імпічмент.
  • ФБР розслідує, чи причетна Росія до штурму Капітолію.

Дізнавайтесь більше Заворушення у Вашингтоні: все, що варто знати про штурм Капітолія у США – фото, відео

Реакція мережі на заворушення у Вашингтоні

Після резонансних подій 6 січня у світі засудили дії Дональда Трампа. Обурені американці почали вигадувати покарання для президента та пригадали його камео у "Сам удома 2". У фільмі Кевін Маккалістер, прийшовши до готелю "Плаза", попросив незнайомця підказати дорогу до стійки реєстрації. Перехожим був Дональд Трамп, який допоміг хлопчику.

Дотепні користувачі мережі одразу ж вирізали зображення президента з ролика, або ж замінили його на інше.

Це спровокувало хвилю мемів, які стрімко поширились у твіттері. На одному з них зображення Дональда Трампа замінили на Джо Байдена.


"Я полагодив це", – написав дотепний користувач мережі / Фото Twitter