Колишня зірка MMA Джина Карано зіграла у небагатьох фільмах. Її акторська кар'єра розпочалась відносно нещодавно – у 2009 році.

Більше про скандал Актрису Джину Карано звільнили з серіалу "Мандалорець": скандальна причина

Лише незначна частина з тих стрічок, у яких грала Карано, були успішними. Але деякі були дуже навіть касовими. Втім, найбільшу популярність їй приніс саме серіал "Мандалорець".

Ми вирішили пригадати фільмографію акторки та виділити найкращі стрічки, у яких вона грала.

5 найкращих фільмів та серіалів з Джиною Карано за версією IMDb:

 1. "Мандалорець" (The Mandalorian) – 2019

Серіал про пригоди самотнього мисливця за головами та його нового друга Ґроґу, якого ще називають маленьким Йодою, здобув шалений відгук серед фанатів "Зоряних війн" і не лише. Події в серіалі розгортаються через 5 років після падіння Галактичної Імперії. Акторка Джина Карано грала там одну з ключових ролей – Кару Дюн.

Рейтинг IMDb: 8,8

 1. "Дедпул" (Deadpool) – 2016

Джина Карано зіграла там дівчину на ім'я Крістін. Вона була учасницею експериментів Зброя X, що дало їй надзвичайну силу. Вона бореться зі злочинністю під псевдонімом Ангельський пил. У Ангельського пилу є особливість – вона може керувати адреналіном у своїй крові, що дає їй надлюдську силу.

Рейтинг IMDb: 8

 1. "Майже людина" (Almost Human) – 2013

Це рейтинговий та популярний науково-фантастичний серіал, який розповідає про недалеке майбутнє. Людина-поліцейський та його напарник андроїд об'єдналися для того, аби служити. Втім насправді Джина Карано зіграла там лише в 1 серії. Але безумовно, цей серіал став однією з високих сходинок у її кар'єрі.

Рейтинг IMDb: 8

 1. "Форсаж 6" (Furious 6) – 2013

Це продовження ідомого кримінального бойовика, перша частина якого вийшла ще у 2001 році. Джина Карано грає там Райлі Хікс – колишню військовослужбовицю, яка приєдналась до групи Домініка Торетто.

Рейтинг IMDb: 7.1

 1. "Кров і кістки" (Blood and Bone) – 2009

Фільм розповідає про колишнього в'язня, який прагне виконати обіцянку, яку дам своєму померлому другу. Джина Карано там грає жінку-бійця Веретту.

Рейтинг IMDb: 6,7

Інші фільми з Джиною Карано:
 • "Нокаут" (Haywire)
 • "Кривава помста" (In the Blood)
 • "Швидкість: Автобус 657" (Heist)
 • Порятунок "Extraction"
 • "Кікбоксер: Відплата" (Kickboxer: Vengeance)
 • "Сержант Ікс" (Sergeant X)
 • "Випалена земля" (Scorched Earth)
 • "Джей в Голлівуді" (Madness in the Method Керрі)