Не минуло й доби, як акторка Джина Карано відповіла компанії Lucasfilm не менш скандальною заявою, ніж попередня.

До теми Актрису Джину Карано звільнили з серіалу "Мандалорець": скандальна причина

Також акторка розповіла про новий кінопроєкт, який вона розробляє разом з консервативним виданням The Daily Wire.

Daily Wire допомагає втілити в життя одну з моїх мрій – розробити та зняти свій власний фільм. Я закричала, і моя молитва була почута. Я передаю пряме послання надії всім, хто живе в страху скасування тоталітарної мафії. Я тільки почала використовувати свій голос, який тепер став вільнішим, ніж будь-коли раніше. І я сподіваюся, що він надихне інших на те ж саме. Вони не можуть нас скасувати, якщо ми їм не дозволимо,
– заявила Карано.

Що відомо про майбутній проєкт Джини Карано

Карано буде займатися розробкою та продюсуванням фільму, який, за словами Daily Wire, вийде лише для їхніх споживачів. Таким чином компанія прагне зміцнити свій розважальний підрозділ.

Подробиці поки тримають в секреті, але відомо, що кіно вийде в рамках партнерства Daily Wire з продюсером "Кістяного томагавка" – Далласом Соньє. Також Джина Карано зіграє у власному проєкті одну з ролей.

Ми дуже раді працювати з Джиною Карано, неймовірним талантом, кинутим Disney і Lucasfilm за образу авторитарних лівих Голлівуду. Це те, для чого існує Daily Wire – надати альтернативу не тільки споживачам, але і творцям, які відмовляються поклонятися мафії,
– сказав співзасновник Daily Wire Шапіро.

Основне про скандал між Джиною Карано та Lucasfilm:

  • Джина Карано підтримала колишнього президента США Дональда Трампа гучною заявою – порівняла дії нинішніх політиків США (процес імпічменту проти Трампа) з геноцидом євреїв.
  • Мережу обурили слова акторки, адже під час штурму Капітолію, до якого підбурював Трамп, загинуло 5 людей. Відтак люди почали активно поширювати дописи з хештегом #FireGinaCarano ("звільніть Джину Карано").
  • До думки американців дослухались кіновиробники. Вони запевнили, що Карано більше не з'явиться ані в наступних серіях "Мандалорця", ані в будь-якій іншій стрічці франшизи "Зоряні війни".
  • Окрім цього, агентство UTA, яке представляло Джину Карино в Голлівуді, теж відмовилось від співпраці з нею.