Знаменита британка прилетіла до Лос-Анджелеса спеціально для церемонії Оскар-2021. І це було очікувано, адже дебютна повнометражна стрічка Еміральд Феннел побореться за золоті статуетки в головних номінаціях.

Цікаво Оскар-2021: найрозкішніші образи з червоної доріжки

На червоній доріжці вагітна кінозірка постала у квітковій сукні від бренду Gucci. До вбрання Еміральд Феннел підібрала лаконічні прикраси та зробила вечірній макіяж з акцентом на очі.

Цікаво, що режисерка вирішила не витрачати години часу зі стилістами. На грандіозному шоу Оскар-2021 Еміральд прийшла без зачіски, що аж ніяк не повпливало на її ефектну появу перед камерами.


Еміральд Феннел на Оскарі-2021 / Фото Getty Images


Вагітна Еміральд Феннел у сукні від Gucci / Фото Getty Images

Не оминула Еміральд Феннел питань про фільм "Перспективна дівчина", що і привів її на Оскар-2021.

"Вихваляти своїх в нас не заведено. Але знаєте, Кері Малліган просто найкраща. Я переглядала її фільми і мріяла колись попрацювати з нею... Хтось казав, що з нею важко, але тому що вона чесна, відверта", – прокоментувала Еміральд Феннел.

Як все було Церемонія вручення Оскар-2021: онлайн-трансляція шоу

"Перспективна дівчина": коротко про фільм

Вперше Еміральд Феннел посіла місце режисера та наробила чималого галасу у світі. Фільм "Перспективна дівчина" одразу ж потрапив до списку номінантів Оскар-2021 та може принести як головній актрисі Кері Малліган, так і самій Еміральд золоту статуетку.

Стрічка розповіла про дівчину Кассандру, яка покидає медичний університет та чимало часу проводить у барах, вистежуючи "хороших хлопців", які готові їй "допомогти". Та це частина плану головної героїні, згідно з яким вона прагне застерегти інших дівчат від сексуального насилля.

"Перспективна дівчина": дивіться трейлер