Дивіться варіанти найкращих еротичних фільмів у матеріалі Кіно 24. Обирайте той, який припав до душі найбільше та насолоджуйтесь незабутнім вечором з коханою людиною.

Рекомендуємо Культові фільми про бокс, які подивитесь на одному диханні

"Гіркий місяць"

Випадкова зустріч раннього весняного ранку на решту життя визначила долю Оскара і Мімі. Їх не цікавили романтика чи високе кохання – вони хотіли досліджувати свою пристрасть та насолоду. І вони досліджували один одного і себе аж поки не зруйнували себе повністю.

"Гіркий місяць": дивіться онлайн трейлер фільму

"Коханець леді Чаттерлей"

Британський драматичний фільм Лор де Клеморн-Тоннер з Еммою Коррін у головній ролі. Віддалившись від свого чоловіка, леді Чаттерлей заводить бурхливий та пристрасний роман із лісничим, що живе на території маєтку.

"Коханець леді Чаттерлей": дивіться онлайн трейлер фільму

"Королева сердець"

Анна живе спокійним, розміреним життям, перебуває у щасливому шлюбі зі своїм чоловіком Пітером, у них є дві прекрасні доньки. Вона успішний юрист. Усе в її житті йде саме так, як потрібно.

У цей бездоганний механізм доля вирішила підкинути один гвинтик – Густава, сина Пітера від попереднього шлюбу. Сім'я повинна його прийняти на деякий час. Хлопець зміг досить швидко адаптуватися до нового середовища. Анна змогла полюбити нового сина, та не материнською любов’ю, а чимось більш інтимним.

"Королева сердець": дивіться онлайн трейлер фільму