"Земля": сюжет та ідея фільму

Виробництвом фільму займалась кінокомпанія Focus Features, інформує 24 канал. Кіновиробники довірили створення стрічки знаменитій актрисі Робін Райт, яка добре відома українцям за ролями у "Картковому будинку" і "Диво-жінці". Окрім того, що представниця Голлівуду дебютувала тут як режисерка, вона і зіграла головну роль.

Цікаво Українська драма увійшла у список найгірших фільмів 2020 року: антирейтинг Variety

Сюжет фільму "Земля" побудований довкола історії звичайної американки Едді Матіс. В один день все її життя руйнується, коли жінка втрачає сина. Відтоді вона не може залишатись у власному будинку та знаходить віддалену хижину посеред гір, де невдовзі оселяється. Саме там Едді намагається впоратись з болем втрати і зробити переоцінку всього свого життя.

Та, уявляючи тиху місцину, головна героїня не врахувала чимало небезпек, які приховує пустка. В одній з ситуацій Едді рятує мисливець, який вчить її, як вижити у горах. Завдяки новому знайомому жінка переосмислює все, що з нею сталось, і знаходить новий сенс життя.

"Земля": дивіться трейлер до фільму

Фільму "Земля" вже пророкують чималий успіх. І не тільки тому, що це – режисерський дебют Робін Райт. Автори проєкту впевнені, що кожна людина переживала етап, коли від душевного болю хотілось все покинути і виїхати туди, де немає ні одної живої душі. Тому драма буде близькою для багатьох глядачів.

Рекомендуємо також 9 фільмів з Бредом Піттом, які можна переглядати вічно

Актори фільму "Земля"

Звісно, привертає увагу і акторський склад драми, адже кастингами займалась представниця Голлівуду, яка добре розуміє, на що здатен той чи інший її колега. Відтак головні ролі у фільмі "Земля" отримали:

  • Робін Райт
  • Деміан Бішир
  • Воррен Крісті
  • Кім Діккенс
  • Бред Ліланд
  • Барб Мітчелл та ін.

Прем'єра драми

Спершу драму "Земля" покажуть на міжнародному кінофестивалі Sundance, який розпочнеться 28 січня і триватиме до 3 лютого. А вже у прокат фільм надійде 12 лютого 2021 року.