Фільми з Джонні Деппом зникли з каталогу Netflix

Днями уважні американці виявили, що не можуть знайти на Netflix жодного фільму з Джонні Деппом. У твіттері вони поширили фото, на якому видно, що у пошуку зникли всі стрічки, в яких фігурує актор.

Дивіться також Джонні Депп отримав відзнаку польського кінофестивалю: фото актора здивувало мережу

Наразі представники Netflix не коментують ситуації та не розголошують причин рішення. Відтак достеменно невідомо, чи ця зміна на стрімінговій платформі – випадковість або ж реакція на рішення суду у справі Джонні Деппа і Ембер Герд.


Netflix забрав зі списку фільми з Джонні Деппом / Фото Twitter / @DashingDavidYT

Водночас прихильники актора не мають сумнівів, що таким чином Netflix відреагував на резонансний судовий процес. У мережі наголошують, що санкції щодо Джонні Деппа компанія ввела одразу після новин про Шаю Лебафа. Співачка Талія Барнетт звинуватила актора у насиллі та розкрила жахливі деталі їхнього роману. Після заяви дівчини Netflix прибрав Шаю Лабафа зі списку претендентів на Оскар, а роботи Джонні Деппа – з каталогу фільмів.

Цікаво Я його не знаю, – Мадс Міккельсен прокоментував чутки про розмову з Джонні Деппом

Судовий процес Джонні Деппа: коротко

  • Ще у 2017 році у ЗМІ розгорівся гучний скандал: Ембер Герд заявила, що була жертвою домашнього насилля, коли перебувала у шлюбі з Джонні Деппом. Свою заяву вона розмістила у таблоїді The Sun.
  • Упродовж кількох років Джонні Депп доводив, що також потерпав від нападів колишньої дружини. Раз за разом актори публікували та надавали суду резонансні фото, відео чи аудіофайли, які підтверджували, що ці стосунки не були здоровими.
  • 2 листопада 2020 року Джонні Деппа визнали винним у побитті Ембер Герд, а статтю таблоїду – правдивою.
  • Після резонансного рішення суду постраждала кар'єра актора. Джонні Деппа звільнили з проєкту "Фантастичні звірі 3". Компанія Warner Bros. заплатила весь гонорар, хоч актор провів на зйомках кілька днів. Тепер фільми з Джонні Деппом зникли з американського Netflix.
  • Водночас Ембер Герд продовжує розвивати свою кар'єру. Після рішення суду вона не втратила роль у фільмі "Аквамен 2" та невдовзі приступить до зйомок.