Ба більше, забувають про те, що попереду довгоочікуваний випускний вечір, який гарантує емоції на все життя. Кіно 24 підготувати для вас добірку фільмів, які допоможуть розслабитись та знайти надхнення для незабутнього свята.

Дивіться також Нокаут від яскравих емоцій: 3 найкращі фільми про боксерів

Фільми про випускний

"Секс-контроль" (2018)

Коли діти стають на порозі дорослого життя, як батьки, ви бажаєте забезпечити їм захист від небезпеки. Три підлітки-дівчинки готуються до однієї з найважливіших подій у своєму житті – випускного у школі, де вони планують почати своє доросле життя.

Батьки, випадково дізнавшись про це, готові прийняти будь-які заходи, щоб уникнути навіть найменших натяків на це. Вони готові стежити за своїми доньками протягом усієї ночі.

"Секс-контроль": дивіться онлайн трейлер фільму

"Випускний" (2020)

У консервативному містечку Еджуотер, штат Індіана, місцева школярка не має дозволу привести свою подругу на випускний. Тим часом кілька зірок Бродвею, хотячи допомогти їй, проте, в першу чергу, мають намір привернути увагу преси.

"Випускний": дивіться онлайн трейлер фільму

"Випускний рік" (2022)

2002 рік. Стефані, старшокласниця та дочка іммігрантів з Австралії, виступає в ролі капітана команди чирлідерів. Вона наполегливо працює, щоб побудувати основу для свого ідеального життя, вважаючи, що це означає стати найпопулярнішою у школі та отримати титул королеви випускного балу.

"Випускний рік": дивіться онлайн трейлер фільму

Зробіть це свято особливим у своєму житті. А наша нова добірка допоможе вам надихнутись і подарує найкращі емоції від перегляду.