Попри шалену цікавість глядачів до продовження серіалу "Гра в кальмара", ми не можемо сказати точно, скільки залишилося часу до прем’єри другого сезону. Втім, за словами режисера, якщо "все складеться вдало", продовження може вийти до кінця 2024 року, передає 24 канал.

Читайте також "Гра в кальмара" від ЗСУ: Антон Коломєйцев пронизливо зобразив поразку окупантів

Хван Дон Хьок розповів про головних героїв 2 сезону "Гри в кальмара"

Під час Deadline Contenders Television режисер розсекретив два гучних імені, які повертаються у другому сезоні. Це Кі Хун, якого зіграв Лі Чон Че, та Ін Хо, в ролі якого виступив Лі Бьон-Хон.

Хоча повернення цих персонажів було очікуваним, це перше офіційне повідомлення від Хван Дон Хьока щодо їх повернення.

Кі Хун, звичайно, він повернеться. І я вірю, що Фронтмен теж повернеться,
– сказав Хван Дон Хьок.


Кі Хун та Ін Хо в серіалі "Гра в кальмара" / Колаж 24 каналу, фото Кіноріум та Netflix

Коли ми побачили обличчя Фронтмена у першому сезоні серіалу?

Це сталося під час драматичної сцени на острові. Цікавить також доля ще одного персонажа – полісмена Джун Хо. Він проник на острів у ролі наглядача, дізнався багато про гру і, здається, встиг надіслати фото та відео своєму колезі, принаймні, точно додзвонився до нього. Власне, він є братом Фронтмена.

У драматичній сцені на острові Ін Хо зняв маску і попросив брата приєднатися до їхньої команди. Полісмен відмовився і головний, довго не думаючи, вистрілив в нього. Нам показали, як Хван Джун Хо, з пораненням у плечі, впав зі скелі, але чи залишився живим – невідомо. Водночас мертвого тіла нам також не показали.

Як фронтмен ігор, Ін Хо займає стратегічне положення, щоб саботувати всю операцію, якщо він виступить проти VIP-персон. Також є шанс, що Джун Хо пережив своє падіння та у другому сезоні творці шоу таки розкажуть історію їхніх стосунків, позаяк у першому вони не встигли цього зробити.

Можливий розвиток подій навколо Кі Хуна

Кі Хун є центральним героєм серіалу. Навколо цього персонажа існує безліч теорій, які пояснюють, що ж буде з ним далі. Згідно з однією, він продовжить гру, але у ролі наглядача. По-перше, на це може вказувати колір його волосся. Ви пам’ятаєте, він, перед вильотом, перефарбував волосся у рожевий – костюми наглядачів саме такого кольору. По-друге, за декілька метрів до посадки на літак, він розвернувся і пішов з новим натхненням і грандіозними планами.

Перед тим, в аеропорту він побачив процес відбору учасників до нової гри. Він не встиг поговорити з "рекрутером", однак, встиг забрати картку у нового "кандидата". Зателефонувавши за номером картки, Кі Хун ще раз поговорив з фронтменом, зрозумівши, що організація все ще спостерігає за ним. Відмовившись сісти у свій літак, на якому він повинен був побачити свою дочку, Кі Хун хоче помститися винним.

За словами Хван Дон Хьока, альтернативний фінал змінив би сюжетну лінію другого сезону. "Якби Кі-Хун сів у цей літак, можливо, другий сезон був би про те, як він переживає травму від того, що бачив, як помирають 455 людей, хоч і перебував у сонячному Лос-Анджелесі, в компанії своєї дочки. Але фінал першого сезону був побудований так, щоб потрапити у джерела антиутопічних ігор, в яких опинився Кі-Хун".

"Гра в кальмара" 2021: дивіться трейлер

Що таке "Гра в кальмара"

"Гра в кальмара" – це 9-серійний південнокорейський серіал від компанії Netflix, який підкорив весь світ восени 2021 року. Його подивилися понад 140 мільйонів користувачів у всьому світі. А це 66 % від загальної кількості акаунтів стрімінгу. Згодом Netflix оголосив, що серіал став найпопулярнішим проєктом за всю історію сервісу. Серіал "Гра в кальмара" спрямовує до тем глобальної соціальної нерівності, насильства і жорстокості суспільства.