Лікарі виявили в акторки сепсис. За словами її матері, наразі основна версія того, як ця інфекція потрапила до її доньки, полягає в тому, що інфекція була передана в лікарні, де вона лікувалася через головний біль.

Радимо Подивитися на одному подиху: 3 культові фільми, в яких фігурує рулетка

Мама Катерини Тишкевич розповіла про те, як лікарі боролись за життя її доньки

Вона розповіла, що Катерина Тишкевич перебуває в одеській лікарні, одній із найкращих в місті. Поряд із нею завжди відповідальні лікарі, які боролись за її життя до останнього, не ігноруючи жодних дрібниць, проводили консиліуми, залучали видатних фахівців. Поруч завжди також є чоловік акторки, Валентин Томусяк.

Вони (лікарі – 24 Канал) боролися цілодобово та самовіддано. Але я бачила, що навіть вони іноді були розгублені. Коли виходили з палати, розуміла це по очах. Поки її не зняли з ШВЛ – ці дні були просто чорними для нас,
поділилась Наталія Малащук.

Зараз вони очікують остаточних результатів, щоб становити точну причину виникнення сепсису. Можливо, під час процедури в попередній лікарні не було дотримано необхідної чистоти або виявилася проблема в катетері, або ж сам препарат не мав належної стерильності.

Що кажуть лікарі про стан Катерини Тишкевич

Акторка залишається в лікарні, і її стан значно поліпшився. Вона вже почала поступово рухатися по палаті та коридору. Після операції на її руці встановлено спеціальний апарат, його знімуть найближчими днями, а після цього накладуть шви. Планується обговорення можливої виписки, як тільки Катерина повністю відновиться, а після цього розпочнеться період реабілітації.

Та, поки що, акторка продовжує лікуватись. Її підтримує мама, коханий чоловік та мільйони шанувальників, які обожнюють спостерігати за Тишкевич на екрані та чекають її повернення в кіноіндустрію.

Катерина Тишкевич в лікарні
Катерина Тишкевич відновлюється після реанімації / Скриншот з інстаграму Наталії Малащук

Хвороба Катерини Тишкевич: що відомо

  • Акторка продовжує боротьбу з сильним головним болем, який не покидає її вже дев'ять років. Відомо, що Катерина була змушена щодня приймати 17 таблеток, намагаючись полегшити свій біль.
  • Зірка ділилась, що пробувала як традиційні, так і альтернативні методи лікування, але медики довго не могли надати їй допомогу та встановити остаточний діагноз.
  • Зрештою, знаменитості діагностували "соматоморфний головний біль, спричинений функціональним ураженням мозку".
  • Тишкевич пішла у психотерапію, фізичні вправи та приймала ліки. Пізніше вирушила на Балі, де намагалася прийняти свій стан, займатися медитацією та утримуватися від лікарських препаратів. Проте це також не позбуло її болю.
  • Останнім часом стало відомо, що Катерина Тишкевич протягом 10 днів перебувала в реанімації через сепсис, лікарі рятували її життя. На щастя, зараз вона одужує.