Серіал ґрунтується на однойменній книзі Еріка Ларіона 2003 року. Якою буде роль Кіану – наразі не повідомляють. Цікаво, що цей проєкт стане першою важливою роллю актора на телебаченні у США.

Не пропустіть Наскільки добре ви знаєте фільми про покер: тест

"Диявол у Білому місті": сюжет

У цьому проєкті йдеться про те, як велична Всесвітня виставка у Чикаго, присвячена 400-річчю відкриття Колумбом Америки, повністю змінила ставлення американців до міст, у яких вони мешкають. Теодор Драйзер там знайшов своє кохання, а Френк Баум побачив наживо майбутню країну Оз. Біле місто архітектора Бьорнема довело, що люди мусять жити не в укритих промисловим смогом нетрях, а серед краси, гармонії та безпеки.

Серіал розповість правдиву історію двох чоловіків: архітектора та серійного вбивці Генрі. Він слідує за Деніелом, успішним і вибагливим архітектором. У 1893 році він побудував у Чикаго готель, де мучив і вбивав молодих жінок. Генрі зізнався у 27 вбивствах, однак, як вважає поліція, маніяк позбавив життя близько 200 осіб, але довести це було неможливо. Останки, знайдені в його готелі, не дозволяли ідентифікувати кількість жертв. Холмс був повішений у травні 1896 року. Сюжет захоплює глядача подорожжю у вбивствах, романах і таємницях позолоченого століття.


Книга, за якою знімуть серіал "Диявол у Білому Місті" / Фото з Якабу

Скільки буде епізодів та коли вийде серіал – наразі не повідомляють. Відомо, що перші дві серії поставить номінант на Оскар Тодд Філд.

Окрім, "Диявола у Білому місті", Кіану Рівз зніметься у таких найближчих проєктах:

  • "DC Ліга Супер-Улюбленців", 2022 рік;
  • "Джон Вік 4", 2023 рік.