Редакція Кіно 24 разом з партнером SlotoKing обрала найкращі психологічні драми та трилери, які будуть до останнього кадру тримати вас у напрузі.

Не пропустіть Реальні казино, які показали в найкращих фільмах про покер

6 фільмів про ігри на виживання

  1. Гра

Оригінальна назва: The Game
Рік: 1997

Головний герой стрічки – успішний бізнесмен Ніколас Ван Ортон. Ця людина, в якої є буквально все. Але спокійний та незворушний характер Ніколаса не дозволяє йому відчути життя на повну. Тому він знаходить можливість взяти участь у грі, яка обіцяє яскраві емоції та незабутні враження.

У перші хвилини самовпевнений персонаж зрозуміє: все не так легко контролювати, коли розвага перетворюється на боротьбу за життя.

"Гра" 1997: дивіться трейлер фільму

  1. Стволи Акімбо

Оригінальна назва: Guns Akimbo
Рік: 2019

Фільм розповідає про життя не успішного розробника відеоігор – Майлза (Денієл Редкліфф). Він не має перспективної роботи і все ще тужить за своєю колишньою. Але життя Майлза перевертається з ніг на голову, коли він випадково потрапляє до безжальних гладіаторських змагань, за якими спостерігають наживо в усьому світі.

Спочатку головному герою вдається вислизати з поєдинків, але організатори підпільних боїв мають щодо хлопця свої плани. Тож вони викрадають його колишню дівчину Нову, примушуючи Майлза вступити у реальну боротьбу за життя.

"Стволи Акімбо" 2019: дивіться трейлер фільму

  1. Куб

Оригінальна назва: Cube
Рік: 1997

Стрічка розпочинається без жодних передісторій, тож глядач буде із цікавістю спостерігати за динамічним розвитком подій.

У центрі – декілька людей, які прокидаються у різних кімнатах ідеальної кубічної форми, що з'єднані між собою різними способами. Ніхто з них не знає, як туди потрапив. Але нарешті незнайомці все-таки зустрічаються та довідуються, що у кожній кімнаті розставлені смертельні пастки, які реагують на звук, рух або навіть подих. Дуже важко зберігати контроль та не панікувати у такій стресовій ситуації, тож вони починають божеволіти. Кому ж із них вдасться знайти ключ до порятунку й завершити гру? Це глядачі дізнаються після перегляду трилера "Куб".

"Куб" 1997: дивіться трейлер фільму

  1. Філософи

Оригінальна назва: The Philosophers / After the Dark
Рік: 2013

Сюжет картини розгортається під час випускного іспиту з філософії, де викладач пропонує провести дуже цікавий експеримент. Студенти повинні уявити апокаліпсис, який потрібно перечекати в бункері. Але припасів настільки мало, що на рік вистачить лише, аби забезпечити життя для 10 осіб. Тож вже від початку перед молоддю стоїть моральний виклик: кого з друзів можна приректи на загибель?

"Філософи" 2013: дивіться трейлер фільму

  1. Що б ви зробили…

Оригінальна назва: Would You Rather
Рік: 2012

Фільм “Що б ви зробили…” розповість про дівчину Айріс, яка давно вже втратила надію, що їй поталанить у житті. Тож коли героїні запропонували приєднатись до розкішної вечері, де проводитиметься інтелектуальна гра з дуже привабливим грошовим призом, вона одразу погодилась. Але, як кажуть, безкоштовний сир може бути тільки в мишоловці. Айріс опиниться в компанії незнайомців, які так само зневірились у житті, а гра – це пастка маніяка-аристократа.

Правила дуже прості: потрібно лише вибирати правильну відповідь з кількох варіантів. Та на всіх учасників чекатимуть страшні випробування, від яких кров буде холонути у жилах, а серце завмиратиме. Хто ж все-таки здобуде перемогу у цій шаленій грі?

"Що б зробили ви" 2012: дивіться трейлер фільму

  1. Пастка Ферма

Оригінальна назва: La habitación de Fermat / Fermat's Room
Рік: 2007

На урочисту вечерю запрошені чотири найкращі математики у країні. Господар будинку просить називати себе Ферма, а кожному гостеві він присвоює ім’я всесвітньо відомих математиків. Після вечері Ферма зненацька покидає будинок, залишаючи запрошених самих. Тепер перед героями стрічки стоїть нелегке завдання: протягом двох днів та ночей вони повинні відгадати всі головоломки, які залишив їм чоловік. Головна небезпека – кожна невирішена задача руйнує одну зі стін будинку. Чи вдасться геніям математики вибратись з цієї жахливої пастки божевільного?

"Пастка Ферма" 2007: дивіться трейлер фільму