Світ азартних ігор уже давно не тільки чоловічий, як можна часто побачити у Голлівуді. І "Королеви покеру" – яскравий доказ цьому, інформує 24 канал. Документальна стрічка про найкращих покеристок зацікавить шанувальників класичних фільмів про азартні ігри.

Цікаво Покер у світі аніме: персонажі, які обожнюють азартні ігри

Водночас режисерка Сандра Мор, досвідчена гравчиня в покер, наголошує, що фільм знайде відгук у серцях не лише карткових гравців.

Я чую найпозитивніші відгуки від людей, які вперше познайомилися з яскравою субкультурою покеру завдяки фільму й натхненні чудовими жінками, що знялися у фільмі,
– переконує Сандра.

Цікаві деталі фільму "Королеви покеру"

У стрічці "Королеви покеру" озвучили несподівану статистику: кількість жінок у покері складає менше, ніж 7 % загальної кількості гравців у живому покері. Крім цього, жодна з них ніколи не забирала додому головний приз на престижній події – турніру World Series of Poker (WSOP). Серед найбільших перешкод, яку називають автори стрічки – чоловіки, які відверто зневажають та не схвалюють присутність жінок у покер-румах.

Актриса і професійна покеристка Дженніфер Тіллі зізнається, що це трішки лячно, коли ти долучаєшся до гри, де за столом – лише чоловіки. Тож у документальному фільмі "Королеви покеру" свої історії розповідають найсміливіші, ті, які готові кинути цей виклик. Адже у результаті багато покеристок заробляють чималі суми, що інколи сягають мільйонів доларів.


Дженніфер Тіллі та Сандра Мор / Фото IMDb

Головні зірки фільму "Королеви покеру"

"Королеви покеру" – це фільм про талановитих та сміливих жінок, які живуть та дихають покером. Тому у стрічці можна побачити найкращих представниць цієї азартної гри, які справді є "королевами" своєї справи:

 • Крістен Бікнелл,
 • Лів Борі,
 • Дженніфер Харман,
 • Лоні Харвуд,
 • Кеті Ліберт,
 • Келлі Мінкен,
 • Дженніфер Тіллі,
 • Маскан Сетхі,
 • Естер Тейлор,
 • Джилліан Епп,
 • Джин Фішер,
 • Анжеліка Хейл,
 • Лінда Джонсон.

Нам пощастило запросити найпрекрасніших жінок, які грали на WSOP,
– прокоментувала акторський склад продюсерка фільму Крістін Д. Бітті.

Окрім талановитих покеристок, у стрічці можна побачити відомих світових покерних професіоналів, серед яких – Даніеля "Кід Покер" Неграну, Джоуї Інгрема, Джеффа Боскі, Раяна Депауло та тренера з інтелектуального розвитку Елліота Роу. Усі вони публічно засуджують сексизм та підтримують збільшення кількості жінок за ігровим столом.


Крістін Д. Бітті та Деніель Неграну / Фото IMDb

Не обійшлось без скандалу

Покерні гравчині у стрічці Сандри Мор – досвідчені, конкурентоспроможні жінки, готові зробити все можливе заради перемоги. Наприклад, в одному епізоді покерна зірка Сіа Лайта використовує те, що деякі можуть назвати "трансгендерним" гамбітом. Завдяки допомозі голлівудського візажиста вона перетворюється на "одного з хлопців", використовуючи стратегію, яка відразу ж потроїла її виграші в онлайн-турнірах та іграх у казино.

У фільмі не оминули цього факту та показали драматичні суперечки, що виникли після того, як члени комітету WSOP заприсяглися дискваліфікувати Сію та зберегти її бай-ін у розмірі 10 000 доларів, якщо вона зіграє на їхньому турнірі у чоловічому костюмі.


Сіа Лайта та її "чоловіча" версія / Фото prnewswire.com

Хоч стрічка "Королеви покеру" в Україні не є досить популярною, західні рев’юери азартних ігор загалом досить позитивно оцінили її. Зокрема, це US Poker, CardsChat і Poker News Daily, які написали: "Усі жінки, які брали участь у створенні документального фільму – від Мори до безлічі зірок покеру, які зробили свій внесок, – повинні пишатися результатом, адже фільм вартий того, аби стати одним з основних для перегляду всіх гравців у покер".