Як повідомляє джерело, перша частина серіалу про життя адвоката Сола Гудмана "Краще подзвоніть Солу" ми побачимо вже за два місяці – у квітні 2022 року. Потім автори запланували для шанувальників проєкту інтригу протяжністю у три місяці, – тоді як наступна частина отримала дату прем'єри у липні 2022 року.

Не пропустіть Створено в Голлівуді: в яких стрічках можна побачити вигадані азартні ігри

Дати прем'єр перших та останніх серій у двох частинах серіалу:

  • перша частина – з 18 квітня по 30 травня;
  • друга частина – з 11 липня по 15 серпня.

Варто зазначити, що загалом у сезон увійде тринадцять епізодів, а перша частина серіалу буде складатись з шести. Таким чином, проєкт складатиме 62 серії — а це на одну більше, ніж у культовому "Пуститися берега".

Автори спінофа також розсекретили, що навесні на нас усіх чекає декілька короткометражних серіалів із всесвіту шоу "Пуститися берега" та "Краще подзвоніть Солу", зокрема:

  • "Слизький Джиммі" – шестисерійний анімаційний серіал про юність головного героя.
  • "Бар "У Купера" — історія про актора та відвідувачів його бару в Лос-Анджелесі.
  • Четвертий сезон "Відеоруки для співробітників" (перший з них був присвячений мережі ресторанів Густаво Фрінга Los Pollos Hermanos).

Що відомо про сюжет шостого сезону

Шостий сезон розпочнеться з історії, яка бере точку відліку через два роки після фіналу попереднього сезону. Також у мережі опублікували три кадри з майбутніх серій із персонажами, на яких зосередить увагу сюжет проєкту — Джиммі Макгілл, Кім Векслер, Густаво Фрінг та Майк Ермантраут.

Кім Векслер, Густаво Фрінг та Майк Ермантраут, Джиммі Макгілл / Sony Pictures Television

Що відомо про серіал "Краще подзвоніть Солу"

Юридична драма з елементами чорної комедії – спіноф популярного серіалу Вінса Гіллігана "Пуститися берега". У січні 2020 року студія Sony Pictures Television оголосила про продовження серіалу до шостого сезону, який, скоріше за все, стане останнім.