Події фільму відбуваються у фантастичному світі, сповненому небезпек та пригод. Король Петер, відомий заєць-авантюрист, усиновив незвичайного хлопчика – Кролеципа. Юний принц розумний, винахідливий, привабливий і дуже незграбний. Про це повідомила нам пресслужба фільму.

Читайте також "Друзі" і не тільки: добірка серіалів, де головні герої випробували удачу в покері та казино

За сюжетом найбільший лиходій Королівства, рідний брат Петера, втікає з в'язниці та погрожує повалити авантюрного Короля, Кролецип вирушає в епічну гонку проти дядька разом з Ейбом – саркастичною черепахою, який впевнений, що вже бачив все і здивувати його неможливо, та Мег – безрозсудним експертом з бойових мистецтв. Вони зроблять все заради пошуку головного артефакту для їх рятування Хом'яка Темряви.

Пригодницьке кіно у дусі "Індіани Джонса" та анімація для мене два наймагічніші види кіно. Коли я думаю про кіномагію, я думаю саме про це. Тому для мене завжди було вкрай важливим зняти саме пригодницький мультфільм з усіма його яскравими моментами,
– говорить режисер Бен Стассен про анімацію як про проєкт мрії.

"Кролецип та Хом'як Темряви" 2022: дивіться трейлер

Що відомо про героя Кролеципа

Його історія розпочалася ще у 2006 році, коли у видавництві Dark Horse Comics вийшов комікс про пригоди однойменного героя та його супутників. Комікс, розрахований на дітей, але цікавий і дорослим, був справді дуже насичений сюжетно.


Постер до анімації / Фото пресслужби фільму