Джерело: 24 канал

Прем'єра фільму "Кур'єр" запланована на 19 березня 2021 року. А поки до релізу залишається більше місяця, його автори спільно з представниками Lionsgate активно підігрівають цікавість публіки до цієї новинки кіно. Днями в ютубі опублікували перший офіційний трейлер "Кур'єра", в якому розкрили кілька цікавих деталей про фільм.

Дивіться також Серіали про шпигунів, від яких неможливо відірватись

"Кур'єр": сюжет і трейлер

Стрічка "Кур'єр" привернула чималу увагу кіноманів, адже в її основу взяли реальні події, які стались у 1960 році. За сюжетом, знаменитого британського бізнесмена Ґревілла Вінна завербували у МІ-6. Відтепер багатій є таємним агентом, який вирушає до Москви, щоб отримати важливу інформацію від інформатора Олега Паньковського. Місія є дуже небезпечною, адже чоловік є високопосадовцем радянської розвідки.

У трейлері показали, як головний герой змушений був по-справжньому стати шпигуном і діяти в країні, де з кожної шпарини за ним могли стежити. Як в таких умовах зібрати необхідну інформацію та як покинути Москву живим: захопливий фільм "Кур'єр" має шанси стати однією з найцікавіших прем'єр 2021 року.

"Кур'єр": дивіться трейлер

Актори фільму "Кур'єр"

Не менший захват у кіноманів викликав і акторський склад стрічки "Кур'єр". Головні ролі у шпигунській драмі зіграли:

  • Бенедикт Камбербетч
  • Рейчел Броснаген
  • Мераб Нінідзе
  • Джессі Баклі
  • Енгус Райт

Кадри з фільму "Кур'єр" / Фото Пресслужба стрічки