На пресконференції Netflix Хван Дон Хьок заявив про плани щодо акторського складу другого та інших сезонів "Гри в кальмара". Раніше Леонардо Ді Капріо сказав йому, що він великий фанат шоу.

До теми Хлопець-лялька і повернення головного героя: яким буде другий сезон "Гри в кальмара"

Леонардо ді Капріо може приєднатися до серіалу "Гри в кальмара"

Насамперед режисера запитали про те, чи зніматиметься якийсь відомий голлівудський актор у продовженні "Гри в кальмара", Хьок сказав: "У другому сезоні не буде відомого голлівудського актора. Це не входить до моїх планів". Він продовжив, що це може стати можливим у 3 сезоні. Події у шоу, як і раніше, відбуватимуться в Кореї.

Режисер повідомив, що Леонардо Ді Капріо – великий шанувальник "Гри в кальмара".

Ми можемо запросити його (Леонардо Ді Капріо, – 24 канал) приєднатися до ігор,
– сказав він.

Зйомки другого сезону розпочнуться у 2023 році, а прем’єра вийде у 2024 році. "Ми почнемо зйомки другого сезону наступного року, і він буде випущений ще через рік", – сказав Хван, доповнивши, що на другий сезон виділили більшу суму коштів.

До теми Головний актор серіалу "Гра в кальмара" підтримав Україну в Каннах: промовисте фото

Якщо Леонардо Ді Капріо прийме пропозицію Хван Дон Хьока, то "Гра в кальмара" стане його наступним проєктом на телебаченні після участі у ситкомі "Проблеми зростання", де він зіграв Лука Браєра.

До того ж під час Deadline Contenders Television режисер розсекретив два гучних імені, які точно повернуться у другому сезоні. Це Кі Хун, якого зіграв Лі Чон Че, та Ін Хо, в ролі якого виступив Лі Бьон-Хон. Хоча повернення цих персонажів було очікуваним, це перше офіційне повідомлення від Хван Дон Хьока щодо їх повернення.

Що відомо про "Гру в кальмара"

Перший сезон вийшов на Netflix у 2021 році та одразу завоював весь світ. Він зібрав 1,65 мільярда годин перегляду в перші 28 днів після прем’єри 17 вересня. За цей час завоював чимало нагород, серед яких: Золотий глобус, премії Гільдії кіноакторів, 14 номінацій та 6 історичних перемог на Еммі. Хван Дон Хьок став першим корейський режисер, який здобув нагороду на Еммі.