На ту мить актору було 33 роки. Дізнайтесь в матеріалі про непростий шлях Марка Руффала і як він розв'язав свою проблему.

Рекомендуємо: Серіали про спорт на Netflix, які можна подивитися за вихідні

Марк Руффало пережив складну операцію

Руффало згадав, що сильний нічний кошмар змусив його піти до лікаря та зробити комп'ютерну томографію. Актор зізнався, що в той момент відчував себе приреченим.

Медсестра покликала лікаря, я чув, як вони розмовляли в іншій кімнаті. Вона заходить, схожа на зомбі, і каже: "У вас за лівим вухом утворення розміром з м'яч для гольфу, і ми не знаємо, що це. Ми не зможемо сказати, поки не зробимо біопсію",
– поділився Марк.

До того, як встановили діагноз знаменитості, єдиною проявою, від якої він страждав, була вушна інфекція. Попри те, що пухлина була доброякісною, на той момент 33-річному Руффало довелося пройти операцію з видалення новоутворення.

Він прийшов на консультацію до невролога, щоб розробити план лікування та видалити велику пухлину хірургічним шляхом. Лікар відразу ж попередив про ризики операції, включаючи 20-відсотковий ризик "вбити" нерв на лівій стороні обличчя пацієнта і 70-відсотковий ризик втратити слух на лівому вуху. На жаль, ці ризики збулися.

Я повністю оглух на одне вухо, і коли я прокинувся, ліва сторона мого обличчя була повністю паралізована. Я не міг навіть заплющити очі. Я розмовляв лише краєм рота. Через рік параліч пройшов, але втрата слуху залишилася,
– розповів актор.

Марк Руффало – всесвітньо відомий актор

Він отримав престижні нагороди Еммі та "Золотий глобус", а також декілька разів був номінований на Оскар, BAFTA, "Ґреммі" та "Тоні".

Цього року актор також змагатиметься за Оскар за свою роль у фільмі "Бідолашні створіння".

"Бідолашні створіння": дивіться онлайн трейлер фільму