"Мавка" вийшла 2 березня і показала найкращі результати за всю історію українського анімаційного кінематографа. І, як не дивно, не лише в Україні. За результатами першого вікенду у Нідерландах, касові збори стрічки склали 122 342 євро.

Дивіться також Черговий рекорд: "Мавка" зібрала понад мільйон глядачів у кіно

"Мавка" стала найкращим сімейним фільмом у Нідерландах

Колеги у Нідерландах підтвердили, що місцева публіка зустріла "Мавку" надзвичайно тепло й прогнозують, що новий тиждень у прокаті стане для неї не менш успішним. Радіємо приголомшливому старту та уважно пильнуємо за розвитком подій,
– зазначили творці мультфільму на фейсбук-сторінці.

"Мавка. Лісова пісня": дивіться офіційний нідерландський трейлер

Також нещодавно FILM.UA Group поділилася результатами першого прокатного вікенду в Італії. За чотири дні на "Мавку" було куплено 34 271 квиток, а касові збори склали 226 247 євро. "Вдячні італійській аудиторії за неймовірну підтримку. Покази тривають на майже 300 великих екранах, тож маєте нагоду переглянути історію Берегині Лісу, що постає перед вибором – кохання чи її обов’язок перед домом", – написали творці.

"Мавка. Лісова пісня": дивіться кліп на італійський OST

Нагадаємо, з 12 травня на шанувальників "Мавки" чекає унікальна подія "Мавка Шоу". Це захоплива історія з класичної української літератури, видовищні циркові та інтерактивні номери, а також неймовірні українські костюми та надсучасні декорації зробили його неперевершеним. З графіком туру знайомтеся за посиланням.

"Мавка Шоу" вирушає у тур Україною: дивіться проморолик