Відомий оскароносний актор брав участь у змаганнях у складі німецької команди Proton Competition. Фассбендер на своєму Porsche 911 врізався в огорожу за 15 хвилин до закінчення шестигодинного заїзду.

Дивіться також Тріт Вільямс, зірка фільму "Пригоди у Вегасі", трагічно загинув у ДТП

Майкл Фассбендер ледь не розбився під час перегонів

За даними місцевих ЗМІ, Фассбендер не постраждав і зміг повернути машину до того, як її офіційно зняли з експлуатації.

Ми розбиті! Автомобіль №911 більше не бере участі в гонці Ле-Ман 24... Фассбендер втратив контроль над автомобілем і в’їхав у шлагбаум, не маючи шансів відновити пошкодження… Ле-Ман не були добрими до нас цього року!
написала команда Proton Competition після аварії.

Майкл Фассбендер в’їхав в огорожу під час перегонів: дивіться відео

Нагадаємо, вперше участь у перегонах актор брав минулого року і фінішував другим, також у складі команди Proton Competition. Перед своїм першим Ле-Маном він сказав: "Я ніколи не стану професійним гонщиком, але я дуже захоплений цим, це так багато значить для мене. І я хочу повністю розкрити свій потенціал". Серед інших акторів, які брали участь у гонитві Ле-Ман у минулому, були Пол Ньюман і Патрік Демпсі.

Що відомо про Майкла Фассбендера

Ірландський актор німецького походження, відомий ролями у фільмах "Безславні виродки" та "Люди Ікс: Перший клас". Серед інших відомих стрічок за участю актора: "Небезпечний метод", "Центуріон", "Джейн Ейр", "300 спартанців", "Голод". У 2011 році за роль у фільмі "Сором" отримав кубок Вольпі на Венеційському кінофестивалі. Також за роль у цій картині став номінантом на премії Золотий глобус (2012 рік) і BAFTA (2012 рік).