Про що розповідає фільм

Драматичний трилер "Морбіус" розповість про ворога Людини-павука. За сюжетом, біохімік Майкл Морбіус (Джаред Лето) випадково перетворюється в живого вампіра у процесі пошуків ліків.

Читайте також Яким вийде другий сезон "Локі": розповідаємо цікаві деталі

Річ у тім, що він страждає від генетичного захворювання з раннього дитинства. Все своє життя Майкл присвятив пошукам дієвих медикаментів, останній з яких перетворив його у вампіра. Майкл відчуває відразу через жадобу до людської крові, але водночас він потребує її. Тому Морбіус вирішує полювати на людей, але виключно на злочинців.


Морбіус / Фото з твітеру Rotten Tomatoes

2 листопада компанія Sony мала випустити повноцінний трейлер "Морбіуса", але щось пішло не так і частина його "злилась" в мережу.

Що показали у "злитому" тизері

У ролику можна побачити, які надздібності за сюжетом знайшов у собі головний герой, доктор Майкл Морбіус. Щоб зцілитися від смертельної хвороби, він вирушив у гніздо кажанів-вампірів, після чого став надсильним і швидким, навчився літати. Змінився і його вигляд: Морбіус може перевтілюватися у вампіра. У відео також можна зауважити відсилання до Носорога та Чорної кішки – їх згадали в газеті Daily Bugle.


Кадри з "Морбіуса" / Фото з твітеру Rotten Tomatoes

"Морбіус" 2022: дивіться "злитий" тизер

Читайте ще У Marvel не впевнені, що "Вічні" з Анджеліною Джолі матимуть продовження: причини

Повноцінний трейлер "Морбіуса" із Джаредом Лето

Оскільки ми вже побачили "злите" відео про Морбіуса, нагадаємо, деякі кадри повторюють фічуретку Джареда Лето, інші – абсолютно нові. У повноцінному трейлері є штаб-квартира Oscorp, а логотип корпорації виглядає так само як у фільмі "Нова Людина-павук" 2012 року. Логотип The Daily Bugle тепер теж має інший вигляд. У попередніх трейлерах "Морбіуса" шанувальники зауважували костюм Людини-павука з фільмів Сема Реймі та Стерв'ятника зі всесвіту Marvel. Тепер фанати намагаються зрозуміти, навіщо в одному фільмі збирати відсилання до такої кількості проєктів.

"Морбіус" 2022: дивіться повноцінний трейлер

Пошуками режисера займалися ще з 2018 року. Ним став шведський автор чилійського походження Даніель Еспіноза. Сценарій до стрічки написали Метт Сазама та Берк Шарплесс і представили його ще 4 роки тому. Через пандемію реліз стрічки часто переносили. Сьогодні очікуємо, що прем’єра відбудеться 27 січня 2022 року.

Що відомо про персонажа коміксів Marvel Морбіуса?

Морбіус – вигаданий персонаж із серії коміксів Marvel Comics, автором якого став Рой Томас. Кінцевий і досконалий результат побачив світ у жовтні 1971 року. Морбіус з'явився на сторінках 101-го випуску журналу The Amazing Spider-Man. Згідно з ідеєю Роя Томаса, Морбіус – це вчений чоловік, лауреат Нобелівської премії, який страждає від смертельної хвороби крові.