Попередньо встановити причину смерті не вдавалось, навіть після того, як актору зробили медичну експертизу. Утім, тепер експодруга Меттью висунула свої припущення.

Дивіться також 5 документальних фільмів про азартні ігри, які сподобаються не лише гравцям

Колишня Меттью Перрі розповіла про можливу причину смерті актора

Кеті Едвартс вважає, що перед своєю смертю актор міг бути знову втягнутий у вживання наркотиків. Вона сказала, що не думає, що Перрі потонув просто так. Однак її зовсім не дивує те, що жодних слідів від наркотиків не було виявлено, бо знає, що Меттью був дуже педантичним в цьому плані й вмів добре приховати те, що він їх вживав.

Я думаю, що він міг приймати таблетки протягом тижня перед смертю. Правоохоронні органи сказали, що на місці події не було рецептурних знеболювальних засобів, що мене не дивує, бо він не залишав наркотики де прийдеться,
– зазначила Кеті.

Поліція повідомила, що фентанілу або метамфетаміну в організмі Меттью не виявлено. Експерти також не знайшли жодних таблеток на території будинку актора. Утім, Кеті вважає, що деталі смерті актора "Друзів" дещо приховують.

Він був параноїком і вживав їх(наркотики – 24 Канал) усі, щоб не було жодних доказів, а потім ішов за новими, коли цього хотів,
– додала Едвардс.

Крім того, Кеті стверджує, що Меттью зазвичай вживав наркотики та алкоголь, перебуваючи у воді, причому він це завжди робив наодинці. Тож вважає, що це не може бути випадковим збігом обставин.

Відомо, що пара познайомилась на зборах анонімних алкоголіків і вже 2006 року вони почали зустрічатися.

Меттью Перрі помер у віці 54 років

  • Перрі помер 28 жовтня;
  • Актора знайшли мертвим у джакузі;
  • Він боровся з наркотичною залежністю після аварії на гідроциклі;
  • Японський асистент, на імʼя Кенні Івамаса жив разом із Перрі й саме він виявив його тіло в джакузі;
  • Останній тест на наркотики показав, що в крові зірки серіалу "Друзі" не було виявлено слідів наркотичних речовин;
  • Слідчі виявили в будинку Перрі ліки, які вимагають рецепта, проте всі вони були правильно позначені та зберігалися разом з іншими медикаментами;
  • Напередодні смерті зірка культового серіалу "Друзі" поділився знімком, на якому він відпочиває в джакузі, на тому самому місці, де за кілька днів його тіло знайшли без ознак життя.