За неофіційними даними, знімальна група "Місії нездійсненної 7" відмовилась продовжувати роботу. Бунт спричинили нові карантинні правила у Великій Британії, які почали діяти з 15 лютого. Відтепер всі британці, які повертаються з країн червоної зони, повинні пройти 10-денну самоізоляцію в готелі та заплатити за нього близько 1750 фунтів стерлінгів (понад 67 тисяч гривень).

Читайте також Він став одержимим, – Том Круз перетворив зйомки "Місії нездійсненної 7" на жахіття

Представники знімальної групи фільму розуміли, що не бачитимуть своїх рідних ще кілька місяців та будуть зазнавати збитків, якщо повернуться додому. Тому перед введенням нових правил влаштували бунт на майданчику "Місії нездійсненної 7". Після обговорень кіновиробники вирішили зупинити створення стрічки та найняти приватний літак, який доправив людей до Лондона.

"Для багатьох перспектива самоізоляції у готелі Великої Британії є занадто затяжним кроком, тому вони вимагали, щоб їх відвезли додому до зміни правил. Студії довелося фінансувати приватний літак, і відсутність знімальної команди. Це неминуче спричинить чергову затримку. Моральний дух команди дійсно впав, і багато молодих працівників, які не заробляють великих грошей, просто не впевнені, що це того варте", – розповів інсайдер.

Водночас джерела з близького оточення Тома Круза зазначають, що він має намір завершити зйомки "Місії нездійсненної 7" вчасно. Окрім цього, розглядається можливість розгорнення знімального майданчика у Великій Британії.

Труднощі на зйомках "Місії нездійсненної 7"

  • Навесні 2020 року частина знімальної команди фільму була заблокована у готелі Італії. З цього почалась серія невдач через коронавірус. Тома Круза не було серед тих, хто під час спалаху епідемії перебували у Венеції.
  • Вже восени зйомки перенесли у Велику Британію. Аби зменшити ризик інфікування, Том Круз готовий був створити містечко з трейлерів, в яких жили б виключно члени знімальної групи.
  • Не обійшлось без чималих збитків. Так, на зйомках однієї зі сцен загорівся дорогий мотоцикл, що спричинило масштабну пожежу. На щастя, каскадер, який виконував трюк, не постраждав.
  • Графік зйомок "Місії нездійсненної 7" кілька разів змінювали. Тож коли Том Круз побачив, що його підлеглі не зберігають дистанції один від одного, не стримав гніву. У мережу злили запис, де актор кричить на знімальну групу, вимагаючи дотримання всіх правил в умовах пандемії COVID-19. В іншому випадку він звільнить усіх.
  • Наразі знімальний майданчик "Місії нездійсненної 7" розгорнули в ОАЕ.