Джерело: 24 канал

Ще у вересні 2020 року у західних ЗМІ вперше заговорили про особливий проєкт телеканалу NBC. Серіал "Молодий Скеля" розповість про знаменитого американського актора Двейна Джонсона, який через свої габарити і підкачане тіло сумнівався, що зможе досягнути успіху в Голлівуді.

Дивіться також Двейн Джонсон не помістився у новий спорткар на зйомках бойовика Netflix: курйозне фото

Завдяки стрічці глядачі зможуть більше дізнатись про дитинство актора, захоплення реслінгом та становлення Двейна Джонсона у кіноіндустрії. Знаменитий американець самостійно контролював весь процес зйомок та створив сценарій до епізодів спільно з Наначкою Хан.

Прем'єра серіалу "Молодий Скала" запланована на 16 лютого 2021 року. У першому трейлері можна побачити акторів Едріана Груля, Бредлі Константа і Улі Латукефу, які перевтілились у свого колегу, показавши його життя у 10, 15 та 18 років.

Постер до серіалу
Постер до серіалу "Молодий Скала" / Фото IMDb

З'явиться у серіалі і сам Двейн Джонсон, який, згідно з трейлером, буде балотуватись у президенти США у 2032 році. Та, знаючи почуття гумору актора, можна припустити, що це не політичні амбіції, а частина комедійного сюжету стрічки.

"Молодий Скала": дивіться трейлер