Прем'єра стрічки відбудеться 23 листопада. Чого очікувати від фільму та хто буде серед акторського складу, читайте далі на сайті 24 Каналу.

Цікаво Що дивитися, якщо немає мотивації: 5 фільмів про змагання з високим рейтингом

"Наполеон": про що буде сюжет фільму

Це унікальний та особистий погляд Рідлі Скотта на життя Наполеона, його шлях до імператорського трону, розкритий через захопливі та часом не стабільні стосунки з дружиною та єдиним його коханням, Жозефіною. Проєкт також наочно відтворить славнозвісні битви Наполеона, його безкомпромісні амбіції та військові стратегії.

У кожному солдатському ранці лежить маршальський жезл,
– відома фраза Наполеона, відсилання до якої ми побачимо у фільмі.

Ця величезна історія описує нелегкий шлях Бонапарта до влади, його злети, падіння та серйозні перипетії, розкриваючи життя творця однієї з найбільших імперій у світовій історії.

"Наполеон": дивіться онлайн другий трейлер фільму

Хто у головних ролях

У жовтні 2020 року було оголошено, що головну роль Наполеона виконає Хоакін Фенікс ("Гладіатор", "Знаки", "Майстер", "Марія Магдалина", "Джокер"). У березні 2021 року до цього проєкту приєдналася Ванесса Кірбі ("Ціна правди", "Фрагменти жінки", франшиза "Місія нездійснена"), яка виконає роль Жозефіни. Та в лютому 2022 року до акторського складу долучився Тахар Рахім ("Марія Магдалина", "Мавританець"), Людівін Саньє ("8 жінок", "Басейн", "Молодий Папа", "Люпен") та інші.


Хоакін Фенікс та Ванесса Кірбі у фільмі "Наполеон" / B&H Film Distribution