У світі готуються відзначати Різдво Христове, яке за григоріанським календарем припадає на 25 грудня. Створити святкову атмосферу завжди допоможуть якісні фільми, яких у мережі – тисячі. Однак неправильно обрана стрічка може мати і зворотний ефект, в чому переконані журналісти 24 каналу.

Варто знати Українська драма увійшла у список найгірших фільмів 2020 року: антирейтинг Variety

Саме тому напередодні свят портал Rotten Tomatoes опублікував антирейтинг різдвяних фільмів. Список формували на основі оцінки глядачів та критиків.

  1. "Лускунчик і Щурячий король"

Рік виходу – 2010
Рейтинг IMDb – 4,2

Дядько Альберт знаходить для своїх племінників подарунок на Різдво – ляльковий будиночок з іграшками. Особливо Максу і Мері подобається Лускунчик. Згодом діти дізнаються, що насправді перед ними – зачарований принц, який потребує їхньої допомоги у боротьбі з Щурячим королем. Тому головні герої вирушають у досить небезпечні казкові пригоди.

"Лускунчик і Щурячий король": дивіться трейлер до фільму

  1. "Різдво з невдахами"

Рік виходу – 2004
Рейтинг IMDb – 5,4

Лютер і Нора Кренки вирішили один рік обійтись без гучного святкування Різдва. Все тому, що їхня єдина донька Блер не може приїхати до батьків на свята, відтак родинне застілля скасовується. Однак в останню мить дівчина змінює плани, а головним героям доводиться поспіхом організовувати свято, що призводить до переполоху і курйозів.

"Різдво з невдахами": дивіться трейлер до фільму

  1. "Ласкаво просимо, або Сусідам вхід заборонено"

Рік виходу – 2006
Рейтинг IMDb – 5,0

Підготовка до Різдва – завжди особливий процес. Однак для сусідів Стіва і Бадді це стає причиною для запеклої війни.

Починається все з того, що, переглядаючи через супутник зображення кварталу, Бадді Голл не знаходить свого будинку, адже декорації сусіда заступають все. Тому чоловік скуповує всі гірлянди у крамницях, щоб перевершити Стіва.

"Ласкаво просимо, або Сусідам вхід заборонено": дивіться трейлер до фільму

  1. "Пережити Різдво"

Рік виходу – 2004
Рейтинг IMDb – 5,4

Перед Різдвом багатій Дрю Летам розриває стосунки з дівчиною і розуміє, що залишився сам на свята. Родичів у чоловіка немає, а друзі не готові розділяти з ним цей особливий вечір. У ностальгії він вирушає до будинку, де зростав, та знайомиться з родиною, яка наразі там мешкає. За чималу винагороду незнайомці погоджуються на Різдво стати родичами Дрю Летама. Та скоро все виходить з-під контролю.

"Пережити Різдво": дивіться трейлер до фільму

Рекомендуємо переглянути Свято наближається: 5 різдвяних фільмів для всієї родини

  1. "Різдво психів"

Рік виходу – 1994
Рейтинг IMDb – 5,5

Головний герой – романтик і невиправний оптиміст Філіп. Він створює власну організацію, яка надає допомогу людям, які хочуть скоїти самогубство. Волонтери з усіх сил переконують співрозмовників, що життя – прекрасне. Та в переддень Різдва всі дізнаються, що їхню справу не будуть фінансувати та невдовзі закриють. Тому тільки Філіп не втрачає оптимізму, що все буде добре.

"Різдво психів": дивіться трейлер до фільму

  1. "Американська казка"

Рік виходу – 2008
Рейтинг IMDb – 4,1

Це не зовсім різдвяне трактування книги Чарльза Діккенса. За сюжетом, режисер Майкл Малун ненавидить Америку та прагне скасувати святкування Дня незалежності. Та одного дня дух Джона Кеннеді повідомляє, що до нього прийдуть три привиди, які покажуть таємниці минулого, сьогодення і майбутнього.

"Американська казка": дивіться трейлер до фільму

  1. "Чорне Різдво"

Рік виходу – 2006
Рейтинг IMDb – 4,6

Навіть про Різдво у Голлівуді можуть зняти хорор. Це доводить фільм-жахів "Чорне Різдво", який став одним з найгірших святкових фільмів.

За сюжетом, Біллі бачить, як його мама вбиває батька. Помітивши дитину, жінка вирішує закрити його на горищі, аби правда про злочин не дійшла до правоохоронців. Та хлопчику вдалось втекти з ув'язнення мами. Напередодні Різдва він повернеться, щоб навести жах на школярок.

"Чорне Різдво": дивіться трейлер до фільму

А також Новорічні фільми, які можна переглянути на побаченні: романтична підбірка

  1. "Це, блін, різдвяне диво"

Рік виходу – 2014
Рейтинг IMDb – 5,1

Бойд Мітчлер з дружиною вирішують провести Різдво у сімейному колі його батьків. Родичі, м'яко кажучи, дивні, а тому подружжя заздалегідь налаштовується на вікенд. Однак у поспіху Бойд забуває подарунки та з батьком і братом намагаються привезти їх вчасно.

"Це, блін, різдвяне диво": дивіться трейлер до фільму

  1. "Подарунок на Різдво"

Рік виходу – 1996
Рейтинг IMDb – 5,6

Дуже заклопотаний кар'єрист Говард Ленгстон те й робить, що запізнюється на всі сімейні свята та навіть пропускає важливі матчі свого сина. Щоб загладити провину перед дитиною, він обіцяє купити на Різдво Турбомена. Та, як завжди, чоловік забуває про все, а коли згадує, виявляється, таких татусів, як він – багато. Говарду доведеться попітніти, аби у переддень свята таки купити іграшку.

"Подарунок на Різдво": дивіться трейлер до фільму

  1. "Санта Клаус 3"

Рік виходу – 2006
Рейтинг IMDb – 4,8

Скот Келвінн працює Сантою на Північному полюсі. Він одружений з красунею Керол та очікує на появу первістка. Тому Санта запрошує всіх родичів, аби відсвяткувати подію, не думаючи про наслідки. Тепер свято – під загрозою зриву, а підступний Джек Фрост хоче отримати його почесну посаду.

"Санта Клаус 3": дивіться трейлер до фільму