Редакція Кіно 24 разом із партнером SlotoKing підібрала документальні стрічки за участю відомих покеристів і фільми, засновані на реальних подіях. Сюжети цих кінопроєктів покажуть справжні історії людей, які прославились завдяки азартним іграм, їхні злети та падіння. Тож вмощуйтесь зручніше та переглядайте цікаві стрічки, що надихають.

Цікаво 5 динамічних фільмів про пограбування, афери та великі гроші

  1. КідПокер. Легенда покеру

Рік: 2015
Оригінальна назва: KidPoker
Рейтинг IMDb: 6,8

Кожному гравцеві у покер добре відоме ім’я Деніела Неграну, який прославився під псевдонім KidPoker. Він вважається найвідомішим та найталановитішим покеристом нашої сучасності. Цікаво, що у фільмі свою історію розповідає не лише сам Неграну, але його брат, друзі та колеги.

Глядачі дізнаються про дитинство Деніела, його перші перемоги в покері і про те, як він досяг такого шаленого успіху і став одним із топових гравців світу.

"КідПокер. Легенда покеру" 2015: дивіться трейлер фільму

  1. Bet Raise Fold: Історія онлайн-покеру

Рік: 2012
Оригінальна назва: Bet Raise Fold
Рейтинг IMDb: 7,6

Це реальна історія про розвиток онлайн-покеру в США та його падіння після "Чорної п’ятниці". Фільм висвітлює основні події, починаючи з піку популярності цієї гри, що розпочався перемогою Манімейкера (Moneymaker) на WSOP. Оповідь ведеться здебільшого від імені трьох професійних покеристів, які жили та заробляли на онлайн-платформах.

"Bet Raise Fold. Історія онлайн-покеру" 2015: дивіться трейлер фільму

  1. Професійні покеристи

Рік: 2012
Оригінальна назва: Grinders
Рейтинг IMDb: 6,0

"Професійні покеристи" – документальна стрічка режисера Метта Галлахера, де він виконав головну роль професійного гравця в покер. Особливість картини полягає у тому, що основні події були зняті у справжніх підпільних казино та клубах канадського Торонто. Відтак глядачі побачать реальних гравців, які заробляють гроші завдяки азартним іграм.

"Професійні покеристи" 2012: дивіться трейлер фільму

  1. Олл-ін: фільм про покер

Рік: 2009
Оригінальна назва: All in: The Poker Movie
Рейтинг IMDb: 7,6

Унікальна стрічка "Олл-ін: фільм про покер" здивує вас десятками інтерв’ю із професійними гравцями, які стали зірками покеру, власниками покер-румів та організаторами турнірів.

Сюжет картини розповідає історію цієї карткової гри з оповідями про справжній блеф, вміння "читати" суперників, роль математики та психології за гральним столом. Цікаво, що у проєкті також взяли участь творці та актори культового голлівудського фільму "Шулери" (1998).

"Олл-ін: фільм про покер" 2009: дивіться трейлер фільму

  1. Гравець

Рік: 2007
Оригінальна назва: High Roller: The Stu Ungar Story
Рейтинг IMDb: 6,1

Оригінальний біографічний фільм, присвячений життю американського професійного гравця в покер Стю Унгара. У стрічці з’являються зірки, серед яких – Вінс Ван Паттен, Енді Глазер та Ель Бернштейн. Це унікальна можливість потрапити за лаштунки професійного покеру та дізнатися усі тонкощі від топових гравців.

"Гравець" 2007: дивіться трейлер фільму