"Найкращий сищик": сюжет і трейлер

Вже у 2021 році глядачі зможуть насолодитись комедійним серіалом "Найкращий сищик". Як інформує 24 канал, стрічка стала екранізацією книг письменника Владислава Івченка "Найкращий сищик імперії на службі приватного Капіталу". Відтак на глядачів чекають колоритні історичні епізоди про захопливі пригоди Івана Підіпригори.

Дивіться також Українські фільми 2020 року, за які не соромно

За сюжетом, філер київської охоронної фірми втомлюється від своєї роботи і рутини великого міста. Він вирішує втілити свою мрію, піти у відставку та оселитись подалі від галасливих вулиць. Так Іван Підіпригора купує невеличкий хутір на Полтавщині, де обробляє невелику земельну ділянку. Однак тяга до пригод не полишає головного героя і вже невдовзі він стає приватним детективом.

Справи, як не дивно, в українського Шерлока йтимуть добре. Виявляється, в кожному містечку є свої інтриги і таємниці, які воліли б не розкривати. У ході слідства детектив потраплятиме у кумедні ситуації та братиме участь у захопливих погонях та спілкуваннях з вбивцями чи злочинцями. А вже в перерві між роботою Іван знаходитиме час і на романтичні пригоди.

"Іван Карпович – чесний і відповідальний детектив, цікавий він своїм колючим гумором і підходом до роботи. Звичайно, тарганів в голові у нього чимало, але все ж він уособлює собою ідеал чоловіка: володіє високими моральними принципами, шанобливо ставиться до жінок, ніколи не кидає розпочате на півдорозі", – розповів актор Дмитро Рибалевський у коментарі ICTV.

За класикою жанру, розкривати справи Іван Підіпригора буде не сам. Його напарником стане дещо незграбний граф Осика-Маєвський.

"Найкращий сищик": дивіться трейлер до серіалу

Актори серіалу

Головні ролі отримали відомі українські актори, які своєю появою в кадрі вже привернули увагу до проєкту "Найкращий сищик". Зокрема, у серіалі можна буде побачити:

  • Дмитра Рибалевського
  • Назара Задніпровського
  • Михайла Кукуюка
  • Інесу Соболєву

Особливу увагу автори серіалу приділили костюмам. Головні герої живуть на початку ХХ століття, а тому на вулицях можна буде побачити як прекрасних красунь у пишних сукнях, так і досить відважних модниць, які тоді вперше приміряли штанні костюми. А от чоловіки красуватимуться у костюмах з яскравими акцентами, вишиванках та капелюхах.

Кадри з серіалу "Найкращий сищик" / Фото ICTV