У ролик увійшли сцена з цим трюком і коментарі Круза, який назвав його "найнебезпечнішим трюком, який ми будь-коли робили". За словами актора, він з дитинства мріяв зробити це.

До теми Під час знімання "Місія нездійсненна 7" паровоз пустили з рейок: вражаюче відео

Як знімали вражаючий трюк Тома Круза

У ролик, який показали на CinemaCon увійшла сцена з цим трюком та коментарі самого Круза, який назвав його найнебезпечнішим у своїй кар'єрі.

У цьому епізоді 59-річний Том Круз розганяється на мотоциклі, їде прямо на величезну рампу і стрибає з гори, а потім у польоті розкриває парашут. У ролику актор зізнався, що мріяв провернути такий трюк з дитинства.

Це буде стрибок на мотоциклі зі скелі. Я хотів зробити це з самого дитинства. Все для глядачів,
– сказав актор.


Майданчик для знімання трюку для фільму "Місія нездійсненна" / Фото @MissionFilm

У промо перед роликом зазначили, що перед виконанням трюку Том Круз старанно тренувався. Однак готувався до трюку не лише актор, учасники команди перед зніманням розрахували, з якою силою і в якому напрямку буде дути вітер, щоб не тільки підібрати ідеальний момент для фільмування, але і гарантувати акторові та знімальній групі безпеку.

Епізод з трюком фільмували у Норвегії. У вересні 2020 року в Мережі з'явилося відео процесу знімання цього трюку. Навіть на такій великій відстані політ виглядає неймовірно захоплюючим.