Олексій Гнатковський ще з 2015 року займається реабілітацією для військових. Він допомагає учасникам бойових дій відновлюватися.

Цікаво Для тих, хто любить азарт і пригоди: 4 фільми, в яких показали реальні казино

Чи готовий Гнатковський піти на фронт

Актор запевнив, що готовий взяти до рук зброю. Він вже стоїть на військовому обліку.

Ми всім театром прийшли (ставати на облік – 24 Канал). Я розумію, що кожен чоловік повинен – рано чи пізно прийде черга кожного. Тому треба бути готовим до цього, треба розуміти це,
– сказав Олексій Гнатковський.

Зірка фільму "Довбуш" негативно ставиться до словосполучень культурний, інформаційний чи економічний фронт. За його словами, все це – тил, а на культурному фронті немає жодного пораненого.

"Завдання кожного українця в тилу – бути гідним тих, хто перебуває на передовій. Тому щодня треба робити щось для фронту", – вважає Гнатковський.

Актор зазначив, що навіть перехід на українську мову в побуті стане боротьбою проти російського контексту.

Дивіться інтерв'ю з Олексієм Гнатковським: відео

Чи готові зірки йти на фронт: останні новини

  • Днями танцівник Женя Кот розповів, що йому довгий час було соромно через те, що він не служить у війську. Водночас Євген зауважив, що не ховається та не відмовляється захищати Україну.
  • Кілька тижнів тому українська акторка Дар'я Легейда заявила, що готова піти на фронт, але її зупиняють хворі коліна. Додамо, що дівчина активно займається волонтерством та допомагає ЗСУ.
  • Співак Позитив казав, що після початку повномасштабного вторгнення ходив у військкоматі та не боїться вступати до ЗСУ. Артист поділився, що стоїть на обліку та чекає свого часу.
  • Переможець "Голосу країни-10" Роман Сасанчин розповів, що йому поки не надходила повістка. Проте він наголосив, що не ховається від військкомату і якщо "дійде черга", то він з гордістю піде на фронт.
  • Водночас співак Олег Скрипка готовий піти служити до української армії, якщо ситуація в країні буде критичною. Водночас він вважає, що артисти роблять чималий внесок у перемогу України своїми благодійними концертами.